Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tesz engem vonzóvá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tesz engem vonzóvá?

Figyelt kérdés

16 éves gimnazista vagyok. Külső tulajdonságaimat tekintve 183 cm, 95 kg, kondiba járok, ezért van egy kis izom is rajtam, az arcom formája szögletes, nem látszik rajta hogy túlsúlyos vagyok. Dús hajam van, hátrafelé formázott, oldalt rövid, felül sem túl hosszú, jó fodrászom van. Szeretek elegánsan öltözködni, egy jó pl ma egy sötétkék farmer, világoskék ing, bézs zakóval, télen ezek mellé, egy-egy szép sál, és szövetkabát, szemüveges vagyok. Védjegyemmé vált az osztályban a reggeli kávém.


Belső tulajdonságaimat tekintve tisztelettudó, illedelmes, igyekszem a gentleman-kódexem szerint élni, pl olyan apró gesztusokkal, mint megdícsérni egy lányt, hogy ma különösen csinos, átengedni a helyem a buszon vagy egy lánynak, vagy egy terhes kismamának, illetve időseknek. Mindig előre köszönök napszaknak, korosztálynak, viszonynak függően, és mindenkit meghallgatok a tisztelet jegyében. Szeretem mások érzéseit tiszteletben tartani, jó titokmegőrző vagyok, ezért néhány rossz passzban lévő embert mindig meghallgatok, és általában jó tanácsokkal látom el őket, ha nem vagyok biztos, inkább csak meghallgatom, mert azzal is segítek neki. Sok lány a lelki szemetesének hív, a jó értelemben, mert mindent elmondhatnak nekem, én pedig tisztelem, szeretem őket!


Igyekszem választékos kommunikációt véghezvinni, érdekel a történelem, a politika, a gazdaságelmélet, a szociológia. Szeretek gondolkodni, nem csak a száraz tananyagot magamba szippantani, sok órán előadást szoktam bemutatni, alapfokon már beszélem az olaszt és a franciát (a német és angol mellett, amit egészen jól művelek) valamint nagy rajongója, tisztelője vagyok az antik művészetnek, kultúrkörnek, így egész érthetően társalgom ógörögül és latinul, bár bevallom, latinul többet tudok.


Viccesnek tartanak, szoktam is alkalmazni, főleg a szituációkból adódó viccek, irónia, önirónia, és az állandó jókedv jellemez, ugyanakkor visszafogott, félig introvertált vagyok, mégis jóban vagyok mindenkivel, van néhány barátom is. Visszafogottan vagyok őszinte, mert árnyaltan, nem megbántva senkit, de mindig jelzem a problémát!


Még annyit magamról, hogy érzelmes vagyok, szeretem a romantikus regényeket, filmeket, sorozatokat, és szeretem is átélni. Volt már egy komoly kapcsolatom. Barátnőm, aki 1 évvel idősebb volt nálam, ő 15 én pedig 14 voltam, amikor megtörtént az első aktus. Azóta szakítottunk.

Ezt az osztályban nem tudja senki, mert 9.-ben történt, amikor én még távolabb kolis voltam.


Azt vettem észre, hogy sok lány szemezik velem, próbál közeledni, én viszont nem, mivel bár hűséges típus vagyok, de szinte mindegyikkel el tudom a közös jövőt tervezni. Tényleg olyan különleges lennék, mert nem érzem magam olyan hú de nagy sármőrnek! Vagy nektek lányoknak úgy általánosságban jobban bejön a stabilitás?


Bocsi lányok, annyira de annyira egyediek, és perfektek vagytok nekem, hogy nem tudok rajtatok még kiigazodni, pedig ez volna az álmom! Mi a véleményetek, milyennek láttok? Mennyire tartotok jó pasinak? Mert őszintén megmondva, néha kicsit különcnek érzem magam, hiába vagyok bennt a közösségben.



2023. márc. 23. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A külső tulajdonságokat azért nem tartom annyira fontosnak jelenleg, mert mindenkinek más az ideálja, hogy kivel szimpatizál és kivel nem.

Az öltözködést is hasonló helyre sorolnám. Az, hogy ki mit szeret látni azon a nemen, amelyikkel szimpatizál, ugyanúgy személyfüggő. (Plusz valakin jól áll valami, ami a másikon nem)

Nekem egy mindennapi szituációban pl. annyira nem jön be az elegánsabb öltözködés.


Belső tulajdonságoknak olyan dolgokat soroltál fel, amik igen szépek, de alapnak kellene lennie. Sajnos nem azok, így ez egy hatalmas plusz pont.


Aztán itt jön ez a rész. Nem mindegy, hogy a tudásodat milyen szinten adod át a többieknek. Személyes példának kettő személyt tudnék hozni az osztályban. Hasonlóak, ugyanúgy vannak akik kedvelik őket, mások pedig ki nem állhatják.

Az egyik személy sosem kérkedett a tudásával,

A másik viszont állandóan ezt teszi. Ez borzalmasan taszító tud lenni :D Én egyenesen lealacsonyítónak érzem, mivel nem vallom magam butának egyáltalán, sőt… De sok szituációban kell idő, hogy felfogjam miről van szó.


Viccek ugyanúgy viccek, személyfüggő… De figyelni kell, hogy tényleg nevetnek-e rajta a többiek, vagy csak húzzák a szájukat.


Engem ilyen fiatalon meg tud ijeszteni, ha egy srácnak már volt szexuális tapasztalata, de ez egy túlléphető példa.

Ugyanúgy személyes tapasztalat: tudom, hogy a fiú, aki tetszik már volt együtt a barátnőjével. Nekem az ilyet kissé nehéz elfogadni (nem azért, hogy elítélem, csak aggaszt, hogy a felém nyújtott elvárás magasabb lesz)


DE! Ugyanígy itt: Ha már volt egy komoly kapcsolatod, biztos nem vagy reménytelen eset :D

Hogy mi tesz vonzóvá? Nem tudom, nem ismerlek, csak egy jellemzést olvastam rólad pár mondatban, amit ráadásul te írtál.

2023. márc. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
(Az lemaradt, hogy hamarosan 17/L)
2023. márc. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es szépen összefoglalta.

Kiegészítésként, nem igazán értem mire írtad ezt a hűségességet, de szerintem megpróbálhatsz nyitni a lányok felé. Beszélgess velük, alakíts ki közelebbi viszonyt velük, a többi meg majd alakul. Biztos sikeres lennél náluk azok alapján, amiket írtál magadról.

2023. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A vonzalom kialakulása rengeteg dolgon múlik és általában nincs is racionális magyarázata annak, hogy miért kezdjük el kedvelni a másikat.

"Azt vettem észre, hogy sok lány szemezik velem, próbál közeledni, én viszont nem, mivel bár hűséges típus vagyok, de szinte mindegyikkel el tudom a közös jövőt tervezni." - Ezt egyszerűen nem értem. Te miért nem közeledsz feléjük? Ha te nem teszek lépéseket, akkor nem leszel vonzó nekik, ez egészen biztos.

"Bocsi lányok, annyira de annyira egyediek, és perfektek vagytok nekem" - Továbbá az sem segít, ha full alárendeled magad nekik. A lányok is csak emberek, nem külön lények, továbbá hiába néz ki nagyon jól egy lány, nem szabad vele máshogy bánnod, mert semmivel nem ér többet bárki másnál.

2023. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Regényt írni tudsz, ez biztos

Az írókra is buknak a csajok

2023. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia 1.-es.


Először is, köszönöm a válaszod!

Igen, ha az a felvágós típus lennék, akkor nem valószínű hogy ilyen jóban lennék mindenkivel. Ezeket az infókat igazából csak onnan tudják, hogy év elején jól kikérdeztek a hobbiaimról, és úgy en bloc az életemről, azóta csak akkor mondok valamit abban a témában, hogy mit tudok meg mit nem, ha kérdezik, vagy például ha csoportmunka van, mondjuk 4-5 fő, akkor nem veszem át az irányítást, mindenki véleményét meghallgatom, és közösen eldöntjük.


A viccek, terén pedig elég annyit mondanom, hogy ritkábban, talán napi 2-3 szor, de akkor nagyon jól sikerül.


3-as. Köszönöm szépen a válaszod.


4-es. Köszönöm szépen a válaszod.

Azért nem közeledek, mert olyan jó tulajdonságokkal vannak felruházva, és még nem érzem a "rózsaszín felhőt" egyiknél sem, csak a tavalyi kapcsolatomnál éreztem legutóbb már a kezdet kezdetén. Még úgymond ismerekedek velük. Néha beszélgetek velük.


Nem rendelem alá magam senkinek, tudom hogy a lányok is emberek. Nem szegregálok én senkit, nem tartom helyesnek. És tudom, hogy a külseje alapján senkit sem szabad "kiemelni" és angyalként kezelni, de azért ezek a lányok mind tetszenek, külsőre-belsőre is, szóval mégis kicsit különlegesen bánok velük, nem azért mert lenézném őket, hanem mert jó beszélgetőpartnerek is, és olyan csodálatos tulajdonságokkal rendelkeznek. És érezném azt, ha kellemetlen volna nekik, de ők még szeretik a lovagiasságot, nem lekezelőnek, hanem tisztelettudónak tartják. Köszönöm szépen neked is!


5-ös. Köszönöm szépen!

2023. márc. 23. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Attól még lehet feléjük közeledni, anélkül semmilyen akpcsolatod nem lesz.

2023. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a jóbaráti viszonyon kívül, persze...
2023. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!