Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vonzóvá válok a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vonzóvá válok a lányok számára, akkor nem fognak piszkálni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, túlsúlyos, és pár lány osztálytársam mindíg beszólogat meg bunkón viselkednek velem, pedig én soha semmit nem ártottam nekik és még csak nem is beszélünk. Nem a súlyommal kapcsolatban szoktak beszólogatni, de gondolom ez lehet az oka annak, hogy így viselkednek velem.. Már két hete elkezdtem egészségesen enni és sokat mozogni. Ha ezt a súlyfelesleget leadom és izmosabb leszek, jól fogok kinézni, akkor lehetséges, hogy nem fogják ezt csinálni és normálisan viselkednek velem? Mert olyan lánnyal én se nagyon bunkóznék csak így random, aki vonzó számomra.
2019. dec. 12. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

ha meg a nornalisabb kategoria, akkor a testi fejlodes miatt talan befogja, de ha a rosszabbik, akkor ugy fogjak erezni h ez miattuk van, hatalmuk van feletted, ekkor viszont neked kell okosnak lenned es oda se figyelned

akarhogyis a sulyleadast partolom, ha a vegere ersz te meg buszkebb lehetsz magadra

2019. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem valami alja suliba jarsz, akkor valoszinuleg inkabb a szemelyisegeddel, viselkedeseddel van gond. Csak te ezt nem veszed eszre.
2019. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mivel velük kb. egyáltalán nem beszélek, kapcsolatba se lépek velük sehogy. Viszont akik tényleg ismernek, azok eléggé bírnak szóval nem hiszem, hogy ez lenne baj.
2019. dec. 12. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a személyiségeddel van probléma, sajnos ez generációs probléma, ilyen klikkek mindenhol vannak. Igen ez egy jó ötlet, hogy változtass magadon. De a motiváció ne csak a cseszegetés legyen, mert esetleg 1 hónap szenvedés után feladod. Motiváljanak a szép csajok, az egészséged, a kinézet és a minden. Hajrá, akik beszólnak telibe xarni le.
2019. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!