Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jelent bármit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent bármit is, vagy csak túl sokat látok bele?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy van egy fiú a suliban, velem egy évfolyamra jár, és már hónapok óta tetszik nekem. Ma bekovettem őt instant, aztán ő is visszakovetett. Megneztem, hogy kiket követ, és azt vettem észre, hogy a lány osztalytarsain kívül senki más lányt nem követ, csak engem.

Hajlamos vagyok túl sokat látni a dolgokba, szerintetek ez jelent valamit, vagy csak tulgondolom?


Az értelmes válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2023. márc. 27. 16:41
 1/5 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Csak túlgondolod. Az insta közel sem tükrözi sokszor a valóságot.
2023. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet tudni.
2023. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak túlgondolás, de akkor már kezdeményezhetnél. Írsz neki, vagy ha biztos vagy magadban odamész hozzá valami egyszerű okkal. A többi majd adja magát.
2023. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így önmagában semmi
2023. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Ez kb a bánja a fszom rákattintok kategória. Tegyél érte, ha akarsz többet.
2023. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!