Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet erre a jó megoldás? ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet erre a jó megoldás? A többi alul!

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek bejövök. Nekem ő nem jött be eddig. Elkezdtünk beszélgetni, és nem tudom hogy mit de elkezdtem érezni valamit. Egyáltalán nem az esetem a fiú. Ugye beszélgettünk, és tudtam hogy eljön ez a pillanat, leírta hogy bejövök neki. Ezen már napok óta gondolkodtam hogy mit mondjak, végül azt válaszoltam hogy nekem még idő kell, mert nem tudom mit érzek. Kicsit úgy érzem, hogy ő ezt nem teljesen érti mire gondolok, nem tudom hogy most mit kéne tennem. Várnom még vagy azt mondani hogy mégsem szeretném.
2023. ápr. 5. 14:56
 1/5 A kérdező kommentje:
*de nem akarom sokáig váratni mert az meg egy nagyon aljas dolog lenne tőlem
2023. ápr. 5. 14:57
 2/5 A kérdező kommentje:
*azt még elfelejtettem leírni, hogy az exem legjobb barátja, ami tovább bonyolítja a dolgokat.
2023. ápr. 5. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Hát ha azt várod mikor tetszik meg..vagy mikor ez meg az, szerintem arra annyi lenne a megoldás hogy 30 milliós kocsival oda álljon eléd, és meg is van a szerelem.


Amúgy ezt leszámítva az nem baj hogy azt írtad idő kell...de nekem ha ilyent írnak én már nem várok senkire, hanem keresek valaki mást, viszont ha komolyan gondolja akkor kivárja hogy kimond a boldogítő 80%-os NEMET :D

2023. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
ne játszadozz, mondd hogy örülsz, hogy bejössz neki, de nem tudod viszonozni az érzéseid. Csak barátként tekintesz rá.
2023. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
87%
Pontosan mit érzel? Adhatsz egy esélyt a dolognak.
2023. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!