Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges valakit annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges valakit annyira (egészségesen) szeretni, hogy a szíved fájdul tőle?

Figyelt kérdés

Elég sután fogalmaztam meg a kérdést, ezért a hosszú kifejtés.


Nem arra gondolok, amikor szakítasz a pároddal és akkor érzel fájdalmat. Sőt, pont az ellenkezőjéről.


Amikor ránézel az illetőre, a szerelmed aktuális alanyára és egyszerűen annyira gyönyörűnek találod, annyira belebolondultál, mintha a szívedet facsarnák. Teljesen túltelítődsz az érzelmeidtől és még a könnyek sem kizártak. Fontos, hogy nem az irigységtől (bár lehetnék én is olyan szép és hasonlók), hanem egyszerűen mert annyira odáig vagy érte.


A kérdésemben két dologra szeretnék kitérni: Vajon egészséges ez az érzés? Illetve a másik kérdés, ez csak "tini hülyeség", vagy ilyet felnőttként is érezhet az ember?


Kissé filozofikus alkat vagyok és sokaknak furcsának tűnhet a kérdés, de nagyon is komolyan gondoltam, mert ezt éreztem és egyszerűen nem tudom hova tenni. A válaszokat előre is köszi, remélem jó kategória!:DD



2023. ápr. 11. 02:27
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudok ra valaszolni mert en is igy erzek a parommal kapcsolatban😅

Egy biztos akkor jo az erzes ha a masik is igy erez

2023. ápr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom hogy ez valamilyen szinten normális, mert szerelmes vagy és ez elég sokmindent foglal magába.

Amikor összejöttem a jelenlegi párommal,hasonlót éreztem amikor ránéztem..ez valami olyasmi lehet talán mint a katarzis.

Mostanra ez a dolog átalakult,ha ránézek,megnyugvást és boldogságot érzek,mert tudom hogy van nekem és a szívem minden szeretetével ugyanúgy szeretem a mai napig.

Ezt az érzést akár fel is tudnád használni,írj vagy fejtsd ki olyan hobbiba ami segít ezt enyhíteni(a szíved sajgását).

Ahogy leírtad,nem az a mániákus fajta vagy,inkább csak nagyon -nagyon szerelmes.

:)

2023. ápr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lazy Lover ***** válasza:
80%
Igen lehetséges én is voltam már így
2023. ápr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon nagyon szerelmes vagy.:)
2023. ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem egeszsegtelen, de nem is fenntarthato, es csak hamar kiegsz tole. A stabil hosszu szerelmek nem ezer fokos intenzitassal egnek.


Az hogy mi lehetseges, egy olyan vilagban ahol vannak akik ongyilkosok lesznek szerelmi ugyek miatt, szerintem kar feszegetni.

2023. ápr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
39%

Nem tartom furcsa kérdésnek. Főleg látva a mostani tini, és fiatal korosztályt. Egyik percbe még meg akartok halni egymásért, (fiú, lány dettó)

de ha az egyik látótávolságon kívül van, már valamelyik közösségi @aron írogattok másoknak.(tisztelet a ritka kivételnek) Egyébként biztos "egészséges" viselkedés az.

Én más korosztály vagyok a 70-es évek végén születtem, egészen más volt

a világnézetem már nagyon fiatalon mint a te generációdnak.


A kommunizmus hányadéka még ott volt a gyerekkoromban.

Mások voltak akkor az értékrendek, és máshogy szocializálódtam.

Nekem természetes volt hogy, 12 hónapot az ország másik részén töltsek.(19 évesen vonultam.)

Most 12 percet nem bír ki némelyik az okostelefonja nélkül ami egyben a szerelme is.( a múltkor ismerősöm lány pánikrohamot kapott mert nem találta, még a budira is magával hordja)


Na de a lényegre és a kérdésedre válaszolva, nekem nem volt ilyen szívmegszakadás, könnyek között érzés, párkapcsolatban. Pedig azért elég sok volt. Volt a kapcsolataimban érzelem de, az a fajta amit te leírsz nem volt soha.


Egyszer voltam szerelmes. A feleségembe, aki két gyönyörű fiúval ajándékozott meg, de nem sokkal a második születése után sajnos meghalt.


Akkor sokféle érzés volt bennem, legfőképp düh és harag az egész világgal szemben. Mert számomra a világ legértékesebb emberét, és leggyönyörűbb asszonyát veszítettem el.

Nem nősültem újra, de a fiaimat úgy neveltem, és továbbra is úgy fogom, hogy ebbe az akármilyen világba bármikor megállják a helyüket.


Kár hogy az édesanyjuk nem láthatja, milyen csodálatos legények, emberek váltak belőlük. Az idősebb 20 a kisebbik 18 éves.


Kérdező! Bocsánat, de abban biztos vagyok, hogy egyik sem tenne fel ilyen "filozofikus" enyhén rat'is kérdést.

2023. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 MDaniel98 ***** válasza:
66%
Elképzelhető.
2023. ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy lehet, most én is így vagyok. Annyira tetszik a szomszéd fiú, hogy folyton csak rá gondolok, és mióta beszéltünk, picit jobban megismertem, csak fokozódott ez. Ő lesz életem szerelme, szerintem sohasem fogom elfelejteni. Szerintem ez szerelem esetén természetes, és nagyon jó érzés, én legalábbis nagyon örülök, hogy megtapasztalom ezt. Remélem, beteljesül.
2023. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
nem, valszeg dagadt vagy mint állat
2023. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mendy98 ***** válasza:
79%

Igen, teljesen természetes.

Tény, h pont ezért az érzésért is élünk át sokkal nagyobb fájdalmat, ha szakítás vagy vitára kerül a sor, esetleg csak megbánt a másik.


Viszont ilyenkor ez annyira csodálatos érzés❤ Nekem is hiányzik.

2023. ápr. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!