Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem bejön egy fiú január óta. Még nem beszéltünk egyszer sem, de mostanában észrevettem pár dolgot. Osszeneztunk sokszor, vagy volt egy szék amin ültem, majd mikor felálltam és elmentem odault o a helyemre. Vagy a bereal appban mindenki berealjere ilyen unott fejet vágott, enyémen meg ilyen csodálkozó. Sok csaj követi be, és csak engem követett vissza. De azt tudni kell h nem beszéltem vele még se semmi. Szerintetek? A véletlen vagy van jelentése?
2023. ápr. 16. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet véletlen, és lehet jelentése. Ennyiből nem tudjuk biztosan megállapítani
2023. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán jelenthet valamit, de csak úgy derülhet ki, ha beszélsz vele.
2023. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!