Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, "megtörtem" a fiút, aki eddig szeretett?

Figyelt kérdés
Lelkes volt, és én újból és újból elutasítottam, és most olyan megtörtnek érzem, pedig már összejönnék vele? Mit lehet ilyenkor tenni?
2023. ápr. 21. 22:52
 1/8 anonim válasza:
100%
Semmit, már elpazaroltad a lehetőséget, engedd el és ne hülyítsd tovább szegényt.
2023. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben. Nem is az, hogy megtörtem, de elfogadtam, hogy ebből nem lesz semmi.

Erre hasonlóan kitalálta a lány, hogy na most lenne már jó. Ilyenkor nem tudom mit éreznek a lányok, de valamiért csak sorra visszautasított engem is, hiába nyíltam meg neki jobban meg minden, ha nem hát nem. Utána meg hogy a figyelem hiányzott volna-e vagy mi azt nem tudom, de akkor már nekem nem kellett.

Másik meg akkor találta ki, hogy milyen jó lenne összejönni már velem, mikor összejöttem mással.

Tényleg az ilyeneket el kell engedni, nem jó eröltetni a dolgot. Legközelebb meg gondolkodj.

2023. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
De egyébként ez az egész furcsa :D mindig akkor jönnétek ti nők amikor nem kéne. De tök mindegy mond el neki hogy amúgy összejönnél vele..és szerintem ennyi is volt a történet, elmúlik neki az összes fájdalma.
2023. ápr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki oszinten, hogy mire gondolsz. Aztan vagy lesz valami vagy sem. Ez tole fugg, sok fiu nem szereti azt, ha valaki jatszamazik vagy nem kellett valakinek tobbszor sem.
2023. ápr. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni, csak tanulni az esetből, hogy legközelebb ne kerülj ilyen helyzetbe.
2023. ápr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést kérhetsz, de sok sikert ìgy sem jósolnék. Legközelebb gondolkodj!
2023. ápr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Szégyeld el magad! A hozzád hasonlók miatt lett egy rakás tizenéves fiú öngyilkos, pedig annyit adhattak volna a világnak!
2023. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7# vagy többet nem mer kezdeményezni.
2023. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!