Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább ebből a helyzetből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Gyorsan felvázolva, január óta udvarlok egy lánynak. Minden tökéletes a viszonyban egy dolog kivételével: nem tudom, hogy hogyan “jöjjek össze” vele. Legtöbbször az iskolában beszélünk, illetve heti kétszer hazakísérem. Sajnos még nem volt kifejezett programunk ketten, mivel nagyon elfoglalt. A kérdésem arra vonatkozna, hogy miképpen szervezzek szerintetek randevút a lánnyal, s hogy hogyan legyen ténylegesen kapcsolat a mostaniból. Vagy csak straight-up bevalljam neki, hogy kedvelem?

2023. máj. 5. 20:50
 1/8 Nonameboi ***** válasza:
94%
Nem kell egyböl bevallani, hívd el valahova. Elöször úgy hívd el mintha barátokként mennétek, és ha élvezte, többször is mehettek valahová. Így ki tud épülni egy kapcsolat.
2023. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne valld be neki. Inkább az egyik hazakísérős elköszönésnél hívd el valahová.
2023. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem rossz ötlet csak simán bevallani, hogy tetszel neki... ha már úgyis annyit együtt lógtok, simán lehet, h te is bejössz neki
2023. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Illetve hova vigyen suli után programra? A szokásos kávézás kiesik, mivel nem szereti a kávét.
2023. máj. 6. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

De ihattok mohitot is. (Van alkoholmentes)


Vagy beülni valahová, meginni egy baracklevet, ha az alkohol például kiesik. Esetleg valami séta, kajálás?

2023. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
55%
Menj oda mond el neki.
2023. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Mondd neki angolul, attól menőbbnek tűnsz!

Például mondd azt, hogy ájd lájktu sztik máj dik bitvit jor tic. Ez azt jelenti, hogy kedves hölgyem, ön nagyon tetszik nekem.

2023. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

#7 nem értem miért ilyen poénos egy szerelmi kérdés alá egy ilyet beírni.


Kérdező neked meg azt tanácsolom hogy mikor hazakiséred kérdezd meg nincs e kedve beugrani egy sütire. A reakcióiból látni fogod hogy mennyire nyitott az elkövetkezendő esetleges "randikra".

2023. szept. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!