Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Helyes fiúkat érik csalódások?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiúkat érik csalódások?

Figyelt kérdés

Azok a fiúk akik jól néznek ki és sikeresek a lányoknál, 16-17 éves koruk óta vannak kapcsolataik őket éri csalódás?

Engem eddig csak csalódás ért de nem nézek ki jól.

Szerintem azok a fiúk akik jól néznek ki őket nem nagyon éri rossz, vagy ha igen akkor hamar találnak másik lányt és az feledteti.


2023. máj. 9. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha valaki jóképűbb, helyesebb, lehet hogy több lánynak jön be, de nem mindnek. Ha pont egy olyanba zúg bele akinek ő nem az esete, akkor nem sokat nyom a latban hogy mások szerint "annyira helyes".
2023. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Megerősítem #1 véleményét, én is helyes pasi vagyok, de mégse jövök be kivétel nélkül mindenkinek.
2023. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Én is erősítem 1est, de ez a személyiségtől is függ. Pl ha van egy jóképű csávó, de mondjuk borzasztó nagy egoista, vagy beképzelt stb akkor az egy taszító tulajdonság, hiába a külső.
2023. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit érnek csalódások, külsőtől függetlenül
2023. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A bátyámra kb mindenki azt mondja hogy de jól néz ki, de menő, de jó neki, mert jól sportol, aztán jön a "bárkit megkaphatna, de neki a csajok csak dugásra valók" című folyamatos szidás, de senki nem látja azt, amit mondjuk én még a párostársa, hogy a jó sportteljesítményhez fanatizmus kell, ami olyan alapvető dolgokban teljesedik ki, hogy mondjuk nem megy buliba, nem iszik, nem dohányzik, és úgy kajál, ahogy a dietetikus előírja, és ezekben mindig mindenki talál kivetnivalót, senki nem fogja fel, hogy neki a sport kvázi az élete, és senki nincs vele együtt 2-3 hétnél tovább, mert mindenki megunja, hogy ha a tesómnak edzésre kell mennie, akkor nem hagyhatja ki, és ammennyire tud, annyira alkalmazkodik a lányok hoz, de senkinek nem elég amit ad.

Őt konkrétan csak csalódások érték a kapcsolataiban.

De neked ettől függetlenül sok sikert!

2023. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem is ért, ez ilyen. Minden ember válogat, ami egyenes utat jelent ahhoz, hogy lesznek ütközések és lesznek csalódások.
2023. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Engem sose ért csalódás. Nagyon helyes! xD
2023. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Igen, hogyne érné. Rám is elég sokan mondták, hogy helyes vagyok mégis több csalódás ért. A barátnőm minden különösebb ok nélkül szakított velem előtte pedig sikerült kifognom egy lányt akinek "nem voltam az esete".
2023. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%
sztem a helyes fiúkat éri a legtöbb csalódás, mert a nem helyes lányok is hozzájuk vonzódnak
2023. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!