Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik szépek, értelmesek, elmúltak 18 évesek és még mindig szüzek (és nincs barátjuk)? Tehát várnak az igazira és nem érik be azzal, ami jutna. Leírás fontos!

Figyelt kérdés
Tehát arra lennék kíváncsi, hogy ismertek-e ilyen lányt? Létezik-e még manapság ilyen lány ebben az országban, aki a fent leírtaknak megfelel? Mivel aki ezeknek megfelel, az tartogatja magát, nem pedig beéri azzal, ami van. És tapasztalataim alapján mindenki(és tényleg mindenki, csak ilyet ismerek) beéri azzal, ami van, és nem vár éveket a megfelelő emberre. Van ilyen lány?

2018. júl. 13. 12:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok
2018. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik barátnőm pont ilyen.
2018. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
én ilyen voltam, 26 vagyok, egy éve vesztettem el
2018. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
16 vagyok, az igaz, és kb. érzések nélkül. Ezt ulhy értem, hogy sosem voltam még szerelmes senkibe. Persze, volt hogy valaki (nem komolyan) tetszett, jól néz ki, stb de semmi több. Söt akad h valakivel el is tudnám képzelni a kapcsolatot, annak ellenére, hogy nem szeretem. Talán, egyszer... bár kehet szuzen halok meg
2018. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Fiúként vagyok ilyen:D
2018. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én pár hónap múlva leszek 18. Ha nagyon akartam volna, már biztosan lehetett volna barátom, mert interneten nem egy sráccal leveleztem már. Viszont annyira még senkiben nem tudtam megbízni vagy csak nem fogott meg annyira az illető, hogy eljussunk a személyes találkozásig.
2018. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, csak még 16 éves.
2018. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak ilyenek, milyen kérdés ez?
2018. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Lányok, ne keresgéljetek tovább, itt vagyok, engem keresetek! 😁
2018. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ügyes próbálkozás, kedves utolsó, de amíg nem írod helyesen a "keressetek" szót, addig inkább járok továbbra is a helyesírási kéziszótárammal :D
2018. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!