Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen messze küldhetek virágcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen messze küldhetek virágcsokrot? Nem lesz baja? Vagy inkább valami szép művirág legyen?

Figyelt kérdés

2 hónapja megismerkedtem egy lánnyal. Azóta beszélünk és nyárra tervezzük az első találkát egyéb okok miatt. Ebből már kiderülhet, hogy messze lakunk egymástól. (330 km)

Egyszer beszélgettünk arról ki, hol lakik. Tehát tudom a pontos címüket.

Azon gondolkoztam, hogy biztos megtudnám lepni, ha küldenék neki egy csomagot. Az első gondolat nyílván egy csokor, de azt egy dobozban, ha elküldöm nem lesz baja? Kibírja a virág? Vagy mit ajánlanátok? :)



2023. máj. 11. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyi virágkereskedés. Virág küldő szolgáltatása. (helyi - a város ahol él)
2023. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam, de az nem olyan személyes. Nem is látom konkrétan, hogy mit küldök, csak az oldalon egy képet. Azt is szeretném, ha tudná, hogy én küldtem. :)
2023. máj. 11. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A viragkuldo szolgalatnal keszitenek egy kis kartyat a csokorhoz, te hatarozod meg, hogy milyen legyen, es arra rairjak, amit szeretnel. Tehat tudni fogja, hogy te kuldted.

A dobozban kuldott virag osszevissza lesz dobalva-forgatva a postan, ha tuzo napon taroljak egy ora hosszat, akkor meg is rohad azalatt a ket nap alatt, amire megkapja (de lehet, hogy csak egy het mulva kapja meg, szoval...)

2023. máj. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jogos. :)

[link]

Ez az oldal pl. jó lenne?

2023. máj. 12. 08:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy művirágot küldj, mert azt is kérdezted.

Inkább látogasd meg, ott vegyél egy szál rózsát és azt add neki talikor.

2023. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

"Egyszer beszélgettünk arról ki, hol lakik. Tehát tudom a pontos címüket."

Szegény lány elárulta a pontos címét egy idegennek online, 1-2 hetes ismeretség után? Bátor... :)

Ha valamit küldeni akarsz neki, az csoki legyen, könyv, kisebb aranyos plüss, vagy valami figyelmesség. A gumicukrot általában mindenki szereti, ha veszel 5 csomag haribót meg 2 óriás milkát, azzal nem tudsz mellé lőni. Ha van neki kistesója, még őket is meg tudja kínálni belőle. Mellé megtudakolod mi a kedvenc könyve, vagy mit szeretne elolvasni, csinálhatod úgy is, mintha nyárra kérdeznéd a tervezett talitokra, hogy vinnél neki ajándék könyvet, ha ad 3-4 könyvcímet, így te választasz közülük és meglepetés lesz. Mellé meg apróságnak ugye a csokit. De te megleped és már most elviszed, vagy elküldöd postán.

Ha jó címet adott meg és nem valami haragosáét. :D Most van, volt az érettségi szünet, kihasználhattad volna az időt és elvihetted volna most. Hajnalban indultál volna, estére otthon is lettél volna. Nincs jogsid?

2023. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A virágküldés azért jó, mert azt futár viszi ki és ha egy jó pasi a futár, akkor fel is tudja szedni a kiszemeltedet helyetted. xD
2023. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!