Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/férfiak! Hogy néz ki az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Hogy néz ki az ideálotok és milyen a személyisége, mi fog meg benne? Ki a celeb ideálotok és mi fog meg benne?

Figyelt kérdés
Hogyha megalkothatnátok egy nőt magatoknak milyennek csinálnátok?(kívül,belül)
2023. máj. 19. 13:23
 1/5 A kérdező kommentje:
+ Hány évesek vagytok és ez a nő hány éves lenne kb?
2023. máj. 19. 13:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Külsőre Ana de Armas, én pár évvel lennék nála idősebb (s nem vén kecske, mint ami vagyok), belsőre: valami szenvedélyesen érdekli, pl. szépirodalom, zene, vagy meg akarja váltani a világot, vagy szenvedélyesen foglalkoztatja valami izgalmas dolog, amiről lehet vele sokat beszélgetni. E mellett hozzám hasonló a zenei ízlése, szeret kirándulni, biciklizni és szerelmeskedni.

Na, de egy ilyen tökéletes lénytől én elszaladnék! :-)

50f

2023. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, manapság azt veszem észre, hogy, tulajdonképpen majdnem minden nőt vonzónak látok. Valakit azért mert általánosan szép, mást pedig azért mert karakteres.

Lehetséges, hogy csak a magány játszik a fejemmel, de őszintén képtelen lennék megfogalmazni, hogy milyen lenne a számomra az ideális.


Belsővel kapcsolatban annyit tudok elmondani, hogy szeretem a kedves, tapintatos, őszinte és segítőkész embereket, szóval ideális esetben mind a négy tulajdonság részét képezné a személyiségének.

2023. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Külsőre nincs egy konkrét ideálom. Van ami jobban bejön, pl vörös göndör haj, piercing, nem túl elhízott (alapvetően nincs bajom a nagyobb darab lányokkal, ez alatt tényleg a nagyon kórosan elhízottat kell érteni) stb. de nem nevezném ideálnak. Külsőtől eltekintve szeretem ha a lány művelt, önálló, intelligens, nagy a szókincse, szeret olvasni zenét hallgatni, tisztában van azzal mi folyik a világban és lehet vele magasabb röptű beszélgetéseket folytatni, de nem prűd vagy karót nyelt, képes elengedni magát, bulizni, van humora. 17 vagyok, alapvetően 16 évesnél fiatalabb lányok nem nagyon vonzanak, szóval olyan 16-19 évesre lőném be az életkorát, de ha működni tud egészségesen a kapcsolat, akkor 24-25 éves korig nem zavarna a kora.
2023. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre kb. egymagas mint én (182-183 cm vagyok, hogy lehessen viszonyítani), hosszú barna haj, barna vagy kék szemekkel. Az öltözködése ne legyen szélsőségesen hivalkodó és kb. ennyi amit így hirtelen meg tudnék említeni és ezekhez sem ragaszkodok, mivel kb. majdnem minden nőben megtalálom a szépet.


Belsőre, előnyösnek látom ha kedves, gyengéd és őszinte valaki. Ha kell, tudja megbeszélni azt ami nyomja a lelkét és ne csak a szönyeg alá söpörje a dolgokat és hogy tudja elfogadni a hobbijaimat (óriási autófanatikus vagyok és animét is szokok nézni).


Számomra, ennél többre vágynom már túlzásnak érződik, és kb. már egy istennő lenne belőle. (Pláne úgy hogy még nem érzem elég érettnek magamat arra hogy teljes mértékben helytálljak egy párkapcsolatban mint egy támogató fél.)


19/F

2023. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!