Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy találkoztatok egy hírességgel, és teljesen máshogy viselkedett, mint a közösségi oldalakon / YouTube-on?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Persze, de nem mesélem el.
2020. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Dobó Kata reggelit vett és pont előttem fizetett. Oltári kedves csajszi. A nemzet rokkere beugrott a szalonba ahol éppen szereltem. Kézcsókom a hölgyeknek üdv az uraknak, azért jöttem mert...Mindenki azthitte egy nagyképü állat,de jófej volt nagyon.
2020. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Dobó Kata a nemzet rokkere? 🤔
2020. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Norbi és Réka. Baromi irritáló celebek. Élőben egy üzletben láttak őket, ők is ott vásároltak. Civilben egy nagyon kedves, közvetlen, barátságos pár, mindenféle nagyképűség nélkül.
2020. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nemcsak hogy találkoztam, de valamilyen szinten ismerős is. A közösségi platformokon játsza az agyát és képmutató, mintha tökéletes élete lenne, közben egy rakás szar az élete. A kapcsolata is romokban van össze-vissza csalja a párját. Persze a médiában ez teljesen máshogy tüntetik fel. Szerintem az egész tök undorító. Persze biztos vagyok benne, hogy elég sok ellentétje is van a sztárok között, akik negatív személyként vannak feltüntetve az életben pedig tök normálisak. Sajnos én nem olyat ismerek. 😅
2020. okt. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Csonka Andras. Eelöször lattam vkit teveböl le voltam hidalva.

Erre a legocsmanyabb gusztustalann fejjel grimaszolva beszolt hogy Bá

2020. okt. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

*tévéböl.


Es láttam Gyözikét ès Bea asszonyt. Bea nézett rám vissza ahogy én meglepetten bámulva(ö gondolom azt bámulta mit bámulok rajtuk), Gyözike meg kedves kivancsisaggal "vizsgálgatott"a tekintetével.

2020. okt. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiefer Sutherlandről köztudott, hogy elég hirtelen be tud gorombulni, valamint többször is ittasan érkezik a forgatásokra. Ehhez képest, amikor 3 éve el sikerült kapnom az amszterdami koncertje előtt egy fotóra meg egy aláírásra, elég barátságosnak tűnt.
2020. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár nem magyar híresség, meg lehet nem sokan ismeritek: Én Blackbear fan vagyok, és a koncertjén is irtó jó arc volt, és közvetlen. És nagyon jó show-t csinált.
2021. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!