Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rossz dolog az ha valakinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dolog az ha valakinek kimarad a szerelem a tinikorából?

Figyelt kérdés
Szerintem ha az valaki nem néz ki jól, meg nem idősebb külsőre a koránál akkor nagyon nehéz ennyi idősen párkapcsolatot szereznie.
2023. máj. 20. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Neked is ugyanazt tudom mondani, mint annak a másik 816 embernek, aki már feltette ezt a kérdést ugyanzen az oldalon (és nem mellesleg vissza is lehetne keresni de nem baj, neked is leírom)


Nagyjából óvodás / alsó osztályos korra eldől, hogy ki mennyire szeret ismerkedni új emberekkel, ki mennyire szociális. Ha valaki könnyen veszi az új társaságokat, fiatalon lesznek barátai - akik általában az élethosszig tartó barátok legnagyobb részét adják -, akikkel (fiúk lányok vegyesen) sokszor együtt vannak, mennek ide oda suli után meg minden. Na és ezekből a baráti társaságokból - de leginkább csak bizonyos idő után - válnak ki az első szerelmek és kapcsolatok. Mikor már van mögöttetek akár több évnyi barátság, és szeretnétek egymást ettől jobban, személyesebben megismerni.


Nekem pl mindig is gondot jelentett az ismerkedés (mondjuk nekem jó okom van/volt rá, hogy miért vagyok visszahúzódó, de erre most nem térnék ki), ezért nem nagyon tapasztaltam meg az ilyen "régi" gyerekkori barátságok kialakulását, és nem is nagyon tudnám elképzelni, hogy valakivel csak úgy barátilag beszélgessek anélkül, hogy bármi is lenne köztünk. Ez viszont már az én saját bajom, és nyilván nem ez a követendő példa, de a lényeget már leírtam. Kb ennyi. De azért mások véleményét is szívesen veszem.


17F

2023. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem lát igazi, formás tiniciciket...
2023. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
#2 vagy igazi szexi, csinos tinifarkak
2023. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem nehéz ismerkedni szerintem és sokat hozzáad az ember önbecsüléséhez, szocializációjához egy párkapcsolat. Arról nem is beszélve, hogy mi fiúk kb mindig kanosak vagyunk ilyenkor, szóval azért jobb szerelmeskedni, mint csak szimplán kiverni.


16F

2023. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, de ezt már legalább 30 kérdésedhez leírtuk.
2023. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
53%
Én úgy vagyok vele, hogy teljesen a sulira koncentrálni ilyenkor jobb ne szerelmet akarj semmi értelme tiniként mert nagyon valószínű, hogy nem fogtok eggyütt maradni és idő plussz energia pocsékolás és is tini vagyok a sulira figylek inkább és a jövőmre ha jön szerelem akkor lesz ha nem akkor meg nem ne görcsölj rá
2023. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha a fiúknak nincs is 18 alatt csajuk, a lányoknak mindig lesz. Mivel keresik őket és megtalálják az idősebb fiúk.
2023. máj. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6: Nem a kortól függ, meddig maradnak együtt. Én barátnő mellett is kitűnő tanuló vagyok.
2023. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!