Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy egy lány viszont szeresen?

Figyelt kérdés
Egyik lányba szerelmes lettem a régi osztályomból. Én ezt meg mondtam neki de ő időt kért a válaszolásra. Aztán pár napra rá de közben találkoztunk azt mondta hogy legyünk barátok csak. Ezután még sokat beszéltem vele de aztán fél évig nem beszéltünk. Aztán mikor beszéltünk össze vesztem vele. Eltelt 5 hónap és bocsánatot kértem tőle a szüli napján aminek örült. Aztán azt hittem tud vagyok rajta de néhány napja találkoztunk és ráeszméltem hogy szebb mint az emlékeinbe. Sokat beszéltünk és meg több közös dolog derült ki. Amiket mindketten szeretünk vagy szeretnénk meg csinálni. És most itt vagyon magam egyedül és arra eszméltem hogy újra bele szeretem. Nem tudom mit tegyek. Nem repült még és nagyon szeretne arra is gondoltam hogy elviszem valahova nyaralni keresben. Ez nagyon gáz? Szerintetek mit tegyek? Nem akarom el engedni. Kérlek agyatok valami útmutatást.

#szerelem #Szerelmes vagyok egy lányba #Hogyan szeresen belém #Mért nem szeret viszont
2023. máj. 22. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Ez már az a szitu amikor csak nagyon sok pénz segít..egyáltalán nem éri meg az egész. Inkább ne csinálj semmit..mert max a prédája leszel férfiként. Én hagynám a p..ba akkor is ha szenvedek.
2023. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha csak barátok vagytok akkor ne vidd el sehova nyaralni!!!! Majd, ha lefeküdtetek max, ennyi tanácsot tudok adni, ezt már magadtól is tudnod kéne, és sztem tudod is, hogy hagyd a p##ába. Needy meg Simp vagy totál, mint egy pióca, szerinted tetszik neki? Megsúgom, ha hagynád a francba, és kicsit bunkóznál is vele,+ elérnél valami vagányat az életbe, 1000x több esélyed lenne nála.
2023. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Időt kért tőled, ami burkoltan a visszautasítást jelenti. Ezután már később sem fog beléd szeretni. Inkább hagyd ezt a lányt, kapufa a sztori.
2023. máj. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Làny vagyok.

Ha bejönnél annak a lànyak màr rég lépett volna,de csak visszautasít folyton, nyilvàn finoman teszi mivel nem akar megbàntani. Nyugi előtted még az élet találsz mást is akive szerelmes leszel! Pàr év , vagy hónapok múlva csak úgy fogsz erre visszagondolni,hogy időpazarlás volt:)

2023. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Már csak egy kérdésem lenne hogy most ujra egy nagyobb ki hagyás után vissza tértem abba a baráti körbe amiben ő is van. Mit tegyek amikor találkozunk? Ne is beszéljek vele?
2023. máj. 23. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne beszelj,majd beszel veled ő ha akar
2023. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem fog szeretni soha, és ha egy jó tanácsot adhatok ne is várd el a nőktől, ha pedig mégis úgylátod, hogy pozitívan közeledik egy lány akkor valószínűleg ki akar használni , pénzért vagy valamiért. Ennyi. Ezt vésd jól az eszedbe, ne várd soha senkitől, hogy szeretni fog, csak 1 valaki tud szeretni téged az pedig saját magad, épp ezért értelmetlen neked is szeretned másokat.
2023. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!