Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hejo! Elkezdett tetszeni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liza309 kérdése:

Hejo! Elkezdett tetszeni a szomszéd fiú és fogalmam sincs hogy mit csináljak? hogy szolitsam meg?ilyesmik tehát életem első kiszemeltje és ugyérzem semmi esélyem sincs

Figyelt kérdés
2023. máj. 23. 22:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
Lepontoztak, pedig korrekt voltam, nem használtam ki, nem csábítottam el. Hát ilyen világ ez. Legyen az ember jó, és lepontozzák.
2023. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Kólauborkával ***** válasza:
58%
Hát, az tényleg “jó”, hogy nem eröszakoltad meg. Most tapsoljunk meg vagy mi?
2023. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Történt valami azóta kérdező?
2023. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Na, volt limonádé?
2023. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez a Hejo... Elképzelek egy ilyen kis aranyos 9 éves kislányt, és a kalkulatív-manipulatív-merev tekintetű-magas intellektusú 25 éves srácot, aki már terveket szövöget milyen módon fogja magáévá tenni a kicsit, és talán fel is tölti darknetre, hogy pénzt szerezzen belőle. Semmi érzelem, semmi vágy, csupán egy dolog: hogy legyen egy hús-vér játékszere, akit dominál.
2023. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2023. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!