Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy szomszed fiu cica,...

Van egy szomszed fiu cica, aki el akarja uldozni az en cicamat, mit lehet ilyenkor tenni, hogy tartsam tavol a masik macskat?

Figyelt kérdés
2022. dec. 28. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Tedd macskabiztossá a kerítést, hogy se a tiéd ne tudjon kimenni, se más macska bejönni.
2022. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%
A macskák millió helyet tudnak találni ahol ki és be járnak, macskabiztos kerítés is max egy kis ideig lenne jó amíg nem találnak más be és ki járatot. Én is gondolkodtam rajta aztán rajottem hogy a macskám ha kell még a háztetőn is kimegy, a szomszéd macskája meg a háztetőnkön jön át, ott is már mindent elpakoltam amin felmehetnek és mindig feltalálnak. Nem olyan magasra mennek fel egyébként, csak ilyen alacsonyabb istálló meg fás tetőre amire még én is fel tudok mászni szóval hagyom őket. Inkább neked kéne valahogy megtértetni azzal a macskával, hogy ne jöjjön oda. Egy macska hozzánk is járt az ivartalanitott macskámat terrorizálni, pedig szerencsétlen csak kiult a kerítésünkre és onnan nézelődött mindig és mikor rajott hogy ha baszakszik akkor vagy én vagy a kutya ott termunk egy idő után nem jött.
2022. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!