Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves lány egy 19 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány egy 19 éves fiúval az morálisan kifogásolható?

Figyelt kérdés
Én vagyok a fiú. Még nem jöttünk össze, csak lenne esélyem randizni vele.

2023. máj. 28. 01:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem normális. Egy éretlen gyereklány.

Keresgess szépen a magad korosztályában.

2023. máj. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
ha betöltötte a 14-et akkor semmi probléma
2023. máj. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%

Nos...

A modern társadalom elég defektesen működik, több vonatkozásban is.

Ez az 5 év elítélendő, de 5 év múlva, mikor te 24 leszel, ő 19, már nem gond. Most "pedofilnak" stigmatizálnak téged, 5 év múlva meg...

Azt gondolom, az 5 év semmiképp nem olyan nagy eltérés, hogy ez áthidalhatatlan lenne. Ha normálisan ülne az ember a lovon és felépítene egy kapcsolatot, ami persze modern világban nem jellemző, akkor szépen kiforrná magát az, hogy jók vagytok-e együtt avagy sem.

Ha tegyük fel (normális lefutást feltételezve) normálisan megismernétek egymást és nem kellene már a 3-4. randin "kötelezően" csókolózni, tapizni, stb., akkor már most belekezdhetnél, és mire oda juttok, rendben is lesz a dolog.

Fura ez az életkor, mert más kohorszban a 30 éves simán rendben volt egy 16 évessel, amiből házasság, gyerekek és jól működő kapcsolat lett.


Szóval a kérdést visszadobnám: esetedben rendben lévőnek tartod?

2023. máj. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%

Kifogásolható igen, es sokak számára nem normális, de itt a kérdés hogy neked rendben van-e?

Ha igen nincs kérdés. Ne kérj a társadalomtól engedélyt, valaki valamit mindig kifogásol, nem fogsz egyértelmű választ kapni.

Sok sikert!

2023. máj. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Szinte biztos vagyok benne, hogy azért tetted fel a kérdést, mert te is tudod, hogy ezzel nincs minden rendben. És itt nem csak a korkülönbségre gondolok, hanem valószínüleg nem tetszik neked eléggé ahhoz, hogy a "mások mit gondolnak" érzést felülírja.
2023. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%

Kislány még, gyerek. Neked ez jön be benne? Hogy te megrontod?



Neked elmentek otthonról..

A lányok előbb érnek, de 14 évesen nem veled kellene lennie, hanem a saját, +1-2 év korosztályával!

2023. máj. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
Amíg csak jól megvagytok minden oké. Ha megfektetnéd az már nem, ahhoz keress egy felnőtt partnert. Nem egy burokban élünk, rám egy 13 éves lány tekint legjobb barátjaként, de ez itt meg is áll.
2023. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
Nincs ezzel semmi probléma. Én is így jöttem össze a párommal, 31 éve együtt vagyunk 🤷‍♂️
2023. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

Volt már ilyen kérdés is, persze könnyebb kiírni újra...


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

2023. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem.


De most komolyan, bár nem tudom pontosan hogy jöttek ki ezek a számok, de egy év híjján akár egy gimibe is járhatnátok...


Egy 19 éves még kib*szottul nem felnőtt se viselkedésileg, de agyilag, se anyagilag, egy 14 éves meg már rég nem egy ártatlan kis Barbiezó kisgyerek.

2023. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!