Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sose voltam az a nagy vers...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bbence09 kérdése:

Sose voltam az a nagy vers író,de szerintetek mennyire lett rossz?Esetleg örülne neki a lány? én 21 vagyok és a lány 19 éves

Figyelt kérdés

Mikor meglátom,hogy Te írtál,röhtön mindent félredobok,

a szemeim is úgy csillognak,akár a csillagok.


Akárhányszor beszélünk,a boldogságtól ragyogok,

mindenki rám néz és kérdezi: neked meg mi bajod?

Erre én csak annyit mondok,hogy a boldogság.


Emlékszel? Amikor elkisértél a munkahelyre,

Mi akkor találkoztunk először.

Emlékszel? Amikor meg tanítottál evőpálcikával enni.

Olyan édes voltál akkor :)

Rég volt ez is,csak úgy mint az első beszélgetés,

azóta már annyi minden más.


Minden Veled töltött perc a legjobb a világon.

Minden alkalommal,mikor átöleltél,szívinfarktust kaptam,

annyira jó érzés volt.<3


Azt mondom,csúnyán írok,de remélem megfejted,

ha valamit nagyon akarsz az nem lehetetlen.


Néha Bolond vagy,és ezt 40 kilóméterről is tudom,

ez az a fajta várakozás,amit nem unok.

Mert tudom,hogy megéri,megér minden percet.



2021. júl. 12. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Üteme nincs, rímeket csak nyomokban tartalmaz.

Inkább hívd meg egy fagyira, mindketten jobban jártok.

2021. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Mondjuk nem lenne rossz ha rímelne. Ha már mindenképp inri akarsz neki valamit inkább írj egy levelet, de jobb ha inkább csak elhívod randira.
2021. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne, ha rímelne, lehetne valami ritmusa. De szerintem hagyd, es hívd el valahova.
2021. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"Sose voltam az a nagy vers író" Igen, ezt látjuk. Ami nem megy, azt kár erőltetni.
2021. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán rímel, kicsit nyálasnak találom... Na nem mintha én tudnék jobbat :D. Ettől függetlenül örülhet neki, de nem ismerjük se őt, se téged.
2021. júl. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez szörnyű. Legalább érettségizz le magyarból, hogy tudd milyen egy vers.
2021. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
A többiekkel ellentétben én arra buzdítanálak, hogy ne akarj rímeket meg ütemet beleerőltetni mindenáron. Kezdőként rohadt nehéz eltalálni, és abból lesznek a borzalmas kínrímek. Nincs semmi gond a szabadverssel, az is elismert versforma, és szabadabb vagy benne.
2021. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
#7 lol kár hogy annak semmi köze a vershez. Ha nem tud normális verset írni akkor inkább írjon prózát, de az egymás után dobált random sorokat teljesen felesleges versnek nevezni.
2021. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
#8 nem teljesen világos, hogy ezt most úgy érted, hogy a puszta rímtelenség nem elég egy szabadvershez (ez igaz, de majd utánanéz, milyen egy szabadvers), vagy pedig nem tartod a szabadverset versnek (ebben sokan nem értenének veled egyet).
2021. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Azt mondom hogy ez rossz szabadversnek (is). A szabadvers lényege, hogy a tördelése versszakos, de a ritmikája, üteme prózai. Ennek sem ritmikája, sem üteme nincs. Amúgy nem kedvelem a szabadverset mint műfajt, de a kérdező "költeménye" ettől függetlenül sem felel meg neki.
2021. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!