Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, 1-2 évvel fiatalabb nálam, még gyerekkoromból ismerem. Szüleink jóban voltak, és így mi is sokat találkoztunk, de már egy ideje nem láttam. Idén ballagtam, és nyári munkának egy cukrászdát választottam. Mivel ilyenkor nyáron árulunk fagyit is ezért viszonylag nagy a forgalmunk, és egyik nap ő is megjelent fagyizni. Nagyon sokat változott külsőleg, igazi rosszfiús lett ami nekem nagyon bejön, és így hogy visszagondolok, mindig is imponált valamennyire, hogy mindig intelligensebb volt a korosztályánál. Nem tudom, hogy Ő felismert-e, de azt figyeltem meg, hogy mintha elkezdett volna rendszeresen járni azóta fagyizni hozzánk. Szerintem kicsit belezúgtam, de egyrészt nekem fura hogy fiatalabb, még nem kavartam fiatalabb sráccal, másrészről tesómmal elég jó barátok voltak egy időben, ez is fura nekem vakahol. Mit csináljak?

2023. máj. 31. 21:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyugtára írd föl a telefonszámodat. (Látom,hogy nem mostani a kérdés.)
jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!