Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, 1-2 évvel fiatalabb nálam, még gyerekkoromból ismerem. Szüleink jóban voltak, és így mi is sokat találkoztunk, de már egy ideje nem láttam. Idén ballagtam, és nyári munkának egy cukrászdát választottam. Mivel ilyenkor nyáron árulunk fagyit is ezért viszonylag nagy a forgalmunk, és egyik nap ő is megjelent fagyizni. Nagyon sokat változott külsőleg, igazi rosszfiús lett ami nekem nagyon bejön, és így hogy visszagondolok, mindig is imponált valamennyire, hogy mindig intelligensebb volt a korosztályánál. Nem tudom, hogy Ő felismert-e, de azt figyeltem meg, hogy mintha elkezdett volna rendszeresen járni azóta fagyizni hozzánk. Szerintem kicsit belezúgtam, de egyrészt nekem fura hogy fiatalabb, még nem kavartam fiatalabb sráccal, másrészről tesómmal elég jó barátok voltak egy időben, ez is fura nekem vakahol. Mit csináljak?

2023. máj. 31. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, hogy van-e kedve találkozni!
2023. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy nincs meg sehol social médián, és én sem használok Facebookon kívül nagyon semmit.
2023. jún. 1. 10:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor amikor egyszer jön a cukrászdába, akkor ülj le vele beszélni kicsit.
2023. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell átgondolnod, hogy belefér-e hogy fiatalabb, illettve hogy mennyire zavar a testvéreddel való viszonya. Véleményem szerint egyik sem kizáró ok. Ha arra a döntésre jutsz, hogy nem zavarna akkor én is azt javaslom amit az előttem szóló. Beszélgess vele kicsit, aztán majd meglátod/meglátjátok, hogy mi legyen.
2023. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Haverkodjál vele, kérdezd meg hogy ízlett a fagyi és mondd neki, hogy jöhetne gyakrabban, mondd meg neki, hogy szoktál unatkozni amikor nincs senki és olyankor bejöhetne beszélgetni. Hány évesek vagytok?
2023. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én 19, ő 17
2023. jún. 10. 13:48
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Ah, mindig szerettem volna, ha egy idősebb lány elkap tini koromban. Olyan kis nyámnyila voltam, csak álmodoztam a lányokról.
2023. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2023. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A héten nem dolgoztam a szóbelik miatt, majd a jövőhéten megpróbálok vele beszélgetni kicsit hosszabban
2023. jún. 11. 19:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Alakult valami?
jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!