Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítséget kérek, nem értem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek, nem értem mi történt, vagy nem történt.Csak túl gondolom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit nem tudok hova tenni,de szerintem szerelmes vagyok belé. közös baráti társaságunk van,jóban vagyunk, néhány hónappal ezelőtt hajnalban beszélgettünk még lelki témákról, és ő kezdeményezett. Akkoriban még egyik este el is jött a házunkhoz, úgyhogy minden előzmény nélkül megjelent és beszélgettünk(ekkoriban kezdtem el belezúgni) A 2022-es szilvesztert ugyanott ünnepeltük. Egyszercsak a 'loving u is a losing game' felcsendült a hangszóróból,és elkezdtem sírni(am miatta..)(volt már bennem egy pár martini),oda jött és átkarolt.. Mindezek után január 6-ig megint lekiztünk,és elmesélte, hogy tetszik neki egy másik lány. Ezek után alig beszéltünk, még egy hónappal később,talákozott azzal a lánnyal és beszélték is, hogy lehetne valami,de azóta sem történt semmi.

Júniusig kétszer összefutottunk,egyszer ketten beszélgettünk közben folyamatosan mosolygott rám. Másodjára meg több ember volt körülöttünk és alig nézett rám miközben dumáltunk néhány szót.

Nem tudom hogy mivan vagy éppen mi nincs..



2023. jún. 5. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

#Fidesz?!

XD

2023. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi a kérdés?
2023. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg túllépni.
2023. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak túlgondolod.
2023. jún. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:

"de szerintem szerelmes vagyok belé."

Ünnepélyesen megígérem neked, kérdező, hogy ha majd egyszer VALÓBAN szerelmes leszel, azt halálbiztosan tudni fogod.

2023. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!