Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/Fiúk!Hogyan menjek oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk!Hogyan menjek oda a lányhoz az utcán?

Figyelt kérdés

Adott egy lány az iskolámból, aki nagyon megtetszett és el akarom hívni valahova.


Nem volt még kapcsolatom, de tapasztalatokból tanulva nem akarok ráírni, hanem inkább egy adandó alkalommal leszólítanám az utcán suli után.


Semmlyen ötletem sincs hogy milyen dumával, szöveggel lehetne leszólítani, hogy ne tűnjek rámenősnek. Tippeket várok fiúktól és lányoktól egyaránt. Szivesen meghallgatnám a történeteiteket is utcai leszólításról.


Köszönöm előre is mindenkinek, aki segít nekem. :)



2023. jún. 6. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Én az ismerőseim körében eddig csak negatív történeteket hallottam az ilyen utcai leszólításokról. Lehet, hogy nem a legjobb ötlet.


Ha valahol le szeretnéd szólítani, akkor inkább a suliban. Én gimiben úgy ismerkedtem más osztályokkal, hogy sulis ünnepségeken, bulikon, versenyeken odamentem beszélgetni, hülyéskedni velük és utána már nem volt gond, ha szünetben átmentem hozzájuk. Így lett 2 kapcsolatom gimi alatt.

2023. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A leszólítással nincs baj, csak ne betanult szöveggel menj oda, mert az ultra gáz. Próbálj valami helyzethez illő dologgal odamenni, ami aktuális az adott pillanatban.
2023. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ne csináld. Nagyon creepy, ha csak úgy odamész valakihez.
2023. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Help24 válasza:
29%

Ezek az iskola sztorik nagyon trendé nőtték ki magukat. 😂 Válaszolva a kérdésre ez Magyarországon pop divat sajnos, hogy egyből elküld, vagy éppen rossz napja van és szinte lesz.rja az illetőt, vagy éppen flegmázik.


Külföldön főleg Amerika, Ausztrália, India, Törökország és még sorolhatnám, nem szokott ebből probléma lenni, hogy valaki oda megy ismerkedni a másikhoz.


Az a baj tudod kedves kérdező, hogy a lányok vagy éppen nők itt Magyarországon el vannak tévedve agyban tisztelet a kivételeknek. És ezt azért is írom, mert nem egy tiltott dologról van szó, vagy nem egy rabló támadásról másrészről meg a lányok, nők a saját értékrendjükkel mennek szembe.


Ellent mondanak rá, vagy nem tetszik nekik egy fiú vagy éppen férfi közeledése holott, ha szingli tudnia kellene a lánynak, nőnek, hogy ez teljesen normális dolog talán ezt nevezik biológiának.


Mikor a Férfi érdeklődik a Nő után, ennek nem kellene ennyire le kezelő állapotúnak lennie. Harmadrészt akinek van annyi esze és intelligens lány vagy nő az nem fog elküldeni, vagy éppen azt akarja vele megelőzni üzenetként, hogy neki van már valakije és tartozik valakihez.


Ha ismerkedésről van az megint egy másik dolog, de vázoljuk fel akkor tényeket. A lányoknak hiába nem mondjuk ki fiúként vagy felnőtt férfiként, de a Nőknek ösztönösen erősebb és jobb megérző képességük van. Egyszerűen így fejlődtek ki, vagy még elképzelhető, sok rosszat és negatívumot kaptak az iskolában vagy éppen a környezetben.


Egy lányt nem illik letámadni. És azt se felejtsük el, hogy legalább őszinték és nem rabolják az idődet és az érzéseidet. Legalább tudod, hogy mész tovább és kész nem foglalkozol vele többet.


Az, hogy hogyan menj oda nyilván az érdeklődés fel keltés fontos.

2023. jún. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan menj oda, lanykent biztosan orulnek ha valaki, meg ha nem is az en esetem, de oda jonne hozzam, jot tenne az onbizalmamnak is. Ketlem, hogy elkuldene, maximum ovatosan lerazna, de az mar az o baja. Megkerdezheted, hogy melyik osztalyba jar, aztan elsore nyilvan a suli johet temakent fel, de kesobb kiterjedhet. A lenyeg, hogy ha beszegetest inditasz akkor elotte probald kideriteni az erdeklodesi koret es akkor mar abban a temaban tudsz kerdezni, ami valoszinuleg jol fog neki esni.
2023. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hat első sorban mutatkozz be neki ha még nem beszéltetek,aztan meg csak őszintén kell vele beszélgetni

Aztán meg jön az magátol, 5perc alatt levágod hogy érdekled e vagy nem. Csak ne görcsölj rá

2023. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem hogyha ismer legalább látásból ezért megéri mondjuk mellette sétálni pár napig de nem feltűnően, egyszer úgyis megkérdezi, hogy mit szeretnél. Ott mondd meg neki hogy ez és ez van maximum elutasít.
2023. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én ma szólítottam le egy lányt suli után ,nem kellett 2 perc ,el is utasított,pedig elég kedvesen mentem oda
2023. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!