Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Korzettes lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Korzettes lányhoz tényleg nem nyúlnátok?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy néz ki korzettem lesz...A tudatba, hogy a gyerekes osztálytársaim napi szinten gúnyt űznek majd belőle, már beletörődtem. Viszont nem hinném, hogy egy ilyen "páncélozott" lányra egyáltalán ránéznének a fiúk, és ezen a véleményemen a többi, megkérdezett ember is osztozott velem. Annyira rosszul érzem magam..Alapjáraton egész jó alakom van, de most semmiben sem fogok normálisan kinézni, mert a korzettel nem igazán lehet csinosan felöltözni...Fiúk terén esetleg ha elviccelem, az plusz pont? Olvastam pl valahol, hogy valaki mindig bemutatta a korzettjét is, hogy "Ő itt Béla és annyira szeret, hogy egyfolytában ölelget, hogy még a szuszt is kiszorítja belőlem". És ha valakinek meg is tetszenék, így nem lehet normálisan ölelkezni stb...

17/L


2017. dec. 19. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem lenne gond, és szerintem a fiúk 60-70%-ának sem, szóval ne aggódj. :)

18/F

2017. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ne izgulj, ha valakinek megtetszel nem emiatt fog kiszeretni belőled. Ha hülyéskedsz az segít, de nem hinném hogy csesztetnének vele. Ha mégis, hagyd rájuk.
2017. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Engemet biztosan nem zavarna

Ha helyes a lány és bejön,akkor nem érdekelne,hogy ilyet visel :) (19F)

2017. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

" "Ő itt Béla és annyira szeret, hogy egyfolytában ölelget, hogy még a szuszt is kiszorítja belőlem"."


Ezen jót mosolyognék, az fix! :D Szerintem ezt nyugodtan bevetheted.

Attól,hogy nem lehet normálisan ölelkezni, nem baj. Nem lesz rajtad örökké. És nem is a nap 24 órájában.


Jaj, amúgy nem zavarna :) Semmilyen módon nem különböztetnélek meg téged téged a "korzettmentes" lányoktól. :)

2017. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, a kizáró okok teljesen mások... Főként igénytelenségben nyilvánulnak meg, illetve az alpári' stílusban.

Azért, mert van valamid, amiről nem tehetsz, sőt, semmilyen befolyásoló tényezővel nem bír, nem leszel kevesebb/kevésbé vonzó.

Igen, segít a viccelődés, csak abból űznek gúnyt az emberek, amikből tudnak. Magyarul ha látják rajtad, hogy nem zavar és "büszkén" viseled, a kutya sem fog megszólni érte.

21f (tényleg totál hidegen hagy, felőlem bottal is járhatsz éveken keresztül ha jó vagy

2017. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt fűzős osztálytársam, rohadtul nem zavart, mert iszonyat aranyos volt és jókat beszélgettünk. :D
2017. dec. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

Az a helyzet, hogy a korzett még ront is az állapotod, de ezt tudhatnád, ha rákeresnél.

Ha most elkezdesz felhúzást, döntött törzsű evezést csinálni és rendesen utánanézel, talán lehet gyereked és nem tolókocsiban végzed.

2017. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
#7: Gondolom, neked valami fejrögzítő rontott az állapotodon, azért írsz ilyen hülyeségeket.
2017. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most lett fűzőm csak én fiú vagyok. Kérdésedre a válasz ha a fiú szeret akkor nem fogja érdekelni mit viselsz sőt csodálni fog a kotartásodért.
2018. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!