Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van barátom akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom akit nagyon szeretek de ugyerzem elkezdtem masba is szerelmes lenni! nemtusom mit tegyek szeretem a baratom es ha nem lenne hianyozna de kozbe az a masik fiu…. mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 10. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tini korban még dúlnak a hormonok, hol féktelen jókedv, keblemre a világot; hol melankólia és búbánat. Így van ez a tini párkapcsolatban is. Most tanuljátok egymást, a szerelem/ szeretet kapcsolatot. A különbségtételt a külső alapú vonzalom és az egész személyiséghez való mély szeretet kötődés.

Nos, ez az első nagy lecke:

Futó kalandért kockáztatsz, vagy lemondasz róla, és tisztességesen hűséges vagy ahhoz, akit szeretsz, akihez ragaszkodsz.


Lassan így érik felnőtté a tini: milyen döntéseket képes meghizni.

2023. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyira jo meglatas, de egyszeruen ez olyan nehez. A mostani kapcsolatom kicsit ingazo neha nagyon jo de van amikor borzalmas. amikor szakitani akarok ott vannak elottem ezek a jo pillanatok.
2023. jún. 10. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegre kell tenni, a meglévő kapcsolat ér számodra többet (minden jóval és rosszal együtt), vagy egy bizonytalan, esetleg új dolog, amiben szintén nem lesz minden fenékig tejföl?

Mióta vagytok együtt? Honnan ismered a másik srácot, gyakran találkoztok?

2023. jún. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy először a jelenlegit próbáld megjavítani, és ha nem megy, akkor gondolkozz el a váltáson.
2023. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mostani pasid csak a legjobb barátod akinek olykor adsz puncit meg előveszed a farkát. De semmi tűz nincs benne, semmi olyan ami szerelem a leírásod alapján. Elvagytok együtt és a jobb napokon jó a dolog, de amikor valami nem jó akkor a másiknak is legyen rossz.

Ez nem szerelem, ez nem kapcsolat hanem olyan mint egy hosszú házasság vége.

Én nem mondom meg mit kellene tenned és javíts ki ha fentebb tévedtem.

2023. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!