Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy léphetnék túl ezeken az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy léphetnék túl ezeken az álmokon?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam, hogy engem bármilyen trauma vagy érzelmi megrázkódtatás ér (nem csak szakítás ugyebár), azt az álmaim fokozzák. 1,5 éves kapcsolatom ért véget pontosan 2 hete, de nekem eddig ez volt a leghosszabb kapcsolatom. Most vagyok 18 éves. Közös megegyezés alapján szakítottunk, a fő oka a távkapcsolat volt, ami sajnos nem kicsi (150 km). Tényleg, okom nem lehet panaszra, nagyon kitartott mellettem, heti szinten jött legalább 2x, én is mentem amikor csak tudtam, a szünetekben/munkaszünetekben pedig ott is maradtunk 1-1 hetet/hónapot egymásnál. De sajnos, mint sok embernek, nekem is van egy hülye mániám, egy olyan dolog, amit még lehet, hogy ki kell nőjek. Igen, ez a féltékenység. Minél jobban elmélyült ezzel a férfival a kapcsolatom, annál inkább nem tetszett nekem ez az egész távkapcsolat helyzet. Abban a korban vagyok ugyebár, amikor a nők elkezdenek a jövőre is gondolni, hogy lesz, mint lesz. Úgyhogy röviden ennyi az oka a szakításunknak, nyilván nem kell jobban kifejtenem, ez az eset már közhelyes szakításnak számít manapság. Viszont én annyira szeretem Őt, nem bírom egyszerűen elengedni. Olyan szinten, hogy már az álmaimban is megjelenik, de minden egyes éjjel. Már teljesen felkavar a gondolat, hogy el kell aludnom, amikor minden a régi, minden szép még vele, annyira szeretném ha együtt lehetnénk még és a jövőmet tervezgetném vele. Dehát, nem tervezzük egyikőnk sem elhagyni lakhelyét és már mindketten kicsit belefáradtunk ebbe a távolságba, ezért jobbnak láttuk elengedni egymást. Viszont ezek az álmok... Esküszöm, nem gondolkodok rajta állandóan, jó, néha eszembe jut, de biztosan ez is csökkenni fog idővel. Viszont próbálom mindig terelni a gondolataim, próbálják a barátaim, a családom, ezáltal nem gondolok rá napközben. Éjjel, vissza minden. Aztán reggel kelek sírva, hogy miért keltem fel, annyira csodás volt az álmom.

2023. jún. 15. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban az almaink egyes erzeseink megtestesulese. Eros erzelmek kotnek hozza, es nagyon friss is a szakitas elmenye. Normalis, hogy vele almodsz/megjelenik az almodban. Idovel egyre kevesebbszer fog elofordulni, hacsak nem adod arra a fejed, hogy ujra megprobaljatok. Ami egyszer nem ment, az azutan se fog megvaltozni varazsutesre.

Sajnos az almaidban egy ideig meg el kell viselned, de az ido multaval egyre jobban halvanyodik elotted a kepe, es ritkabban fordul majd meg az almaidban is.

Hiaba foglalod le magad, attol meg az erzeseid valosak es eroteljesek, nem fogja semmi elfedni, csak az ido mulasaval fog enyhulni. Ezzel egyutt kell elned, mig fel nem dolgozod az egeszet

2023. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!