Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet ha ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet ha ezt csinálom?

Figyelt kérdés
Kedvelek egy lányt akivel jókat szoktam beszélgetni és így a suli végével nagyon hiányzik. Régebben elmondtam neki hogy bejön de azóta sokkal többet érzek iránta. Nem tudom hogy mondjam e el neki újból csak most már nemcsak azt hogy tetszik hanem hogy szeretem is őt. Szerintetek jó ötlet ha szivezem a storyat vagy írok neki hogy lássa hogy érdekel hogy hogy van meg ilyenek. Kérlek segítsetek hogy mit kéne csinálnom. Előre is köszi a válaszokat.

2023. jún. 20. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá.
2023. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oke de hogyan
2023. jún. 20. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem nyugodtan írjál rá. Mondjuk ha kirak valami storyt, arra írjál valamit, kezdeményezz kommunikációt. Utána pedig hívd el nyáron egy sétára, fagyira, limonádéra. A többi meg alakul :)

2023. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pusztán pár like-ból csak arra jönne rá, hogy 1, fanatikus vagy, 2, nincs jobb dolgod... Mert ha mindenki szerelmi vallomásnak célozná azt, like-olja valakinek a storyját, akkor nem lenne több szingli...

Írj rá, találkozzatom, beszélgessetek. Sok sikert!

2023. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már együtt lennétek, ha ő is akarna valamit. De egy próbát megérhet.
2023. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy en 18 a lany pedig 16
2023. jún. 20. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, kezdeményezz beszélgetést aztán ha vevő rá akkor találkozót, ha pedig nem jönne össze, ne csüggedj
2023. jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha elmondtad neki, hogy bejön, és nem lett belóle semmi, nem ajánlom. Ha nagyon nyomulsz, vagy ilyen komoly dolgokat mondasz neki, eltaszíthat, és akkor még az a kapcsolat sem lesz meg, ami eddig volt. Szerintem csak hívd el randira, és ha nemet mond, hanyagold a témát. Legyél vele minél többet, és reménykedj, hogy majd később belédszeret, és meggondolja magát.
2023. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!