Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
Létezhet olyan hogy valaki azért nem kezdeményez vagy azért nem látja jónak egy párkapcsolatot bárkivel is,mert nem szereti önmagát vagy nem képes elviselni azt ahogyan kinéz és fél hogy nem illenek össze,annak ellenére hogy tényleg szereti a másikat? Lehet fura de szeretnék minél előbb választ kapni,köszi

2023. júl. 16. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen, a barátnőm is kerül néha olyan lelki állapotba, hogy egyszerűen sz*r embernek érzi magát és nem érti, hogy hogyan szerethetem őt olyannak, amilyen.
2023. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Letezhet, onfejlesztessel segithetsz a dolgon vagy amivel jobban megszereted onmagad
2023. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm
2023. júl. 16. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Leírom neked a saját történetem ami most zajlik éppen. Ott kezdődik van egy lány akit régóta ismerek nagyon sokáig barátként tekintettem rá, elég közvetlen a kapcsolatunk sokmindent megosztunk egymással (nyilván vannak titkainak) így tudom, és látom is , hogy a baráti társaságunkból tetszik neki egy barátom már jó rég óta. Mindkettejüket nagyon szeretem és ő vele például sokkal jobban járna bár csak kerülgetik egymást nem vállalják fel az érzéseiket.Itt jövök én a képbe én is későn realizáltam magamban mit is érzek (ez már nem barátság és nem is egy fellángolás tudom , hogy szeretem) ráadásul annyira szeretem szivatni magam, én jártam közbe haladjon kettejük közt valami igy nem is tudom bevallani neki azt ,hogy szeretem. Önző akarok egy kicsit lenni azt akarom, hogy elutasítson a könnyebb utat választani, mert kezd felőrölni ez az érzés nem akarom ezt érezni.
2023. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátnőm az élő példa rá. 😓

Nem mert kezdeményezni a srácnál,akit szeretett( tiszta szívből szerette,és ezt már kb. A fél suli tudta), mert egy csúnya,hülye senkinek érezte magát.. 🙁( ami persze nem igaz ❤️)

2023. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
NAgyon gyakori. Kisgyermekként tanuljuk meg értékelni magunkat, ha a szüleink értékelnek és szeretnek. (Ráadásul úgy szeretnek, ahogy nekünk jó, nem úgy, ahogy nekik.)
2023. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!