Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmnek a szülei eltilto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek a szülei eltiltották tőlem a lányukat,megpróbáltam velük beszélni,de már nem akarják hogy ő velem legyen. Mit tehetnék hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Tudd meg ahogy miért tiltják tőled. Ha ez megvolt akkor próbálj meg változtatni azon a dolgon, tulajdonságon, viselkedésen amivel problémájuk van. A szülők nagyon nagyon ritkán tiltják el ok nélkül a gyereküket a szerelmüktől
2023. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Engem is eltiltottak a barátnőmtöl. Már mint lány vagyok és jó barátok voltunk. Azt mondták a szüleim soha többet nem álhatok vele szóba. Nem barátkozhatok vele.


Hiányzik meg halgatott és énis őt. Nagyon jó barátnők voltunk

2023. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mendy98 ***** válasza:
26%
Ilyen helyzetben aki a szülőknek hallgat az nem is szerette igazán a másikat, akár szerelemről akár barátságról van szó.
2023. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Én azt nem értem, hogy mennyire kell boomernek lenni ahhoz, hogy 2023-ban megpróbáld valakitől eltiltani a gyerekedet. Létezik 600 közösségi oldal...na mindegy, ez nem az én dolgom.

Kérdező! Ha a tiltásnak semmi alapja nincs, akkor inkább azon gondolkozzatok, hogy miként játszhatjátok ki ezt a helyzetet.

2023. júl. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1 km re lakunk kb egymástól,de nem engedik hogy találkozzunk,#4 nem lehet táv kapcsolat 1 km-eres távolságból😂 a tiltás alapja pedig az hogy már sokadjára szakítottunk,de most nem engedik őt el sehova
2023. júl. 26. 01:29
 6/9 anonim válasza:
76%
Tőlem is elvan tiltva mert szerelmesek vagyunk meglátott rolunk egy kepet a telefonjaban… mèg is titokban együtt vagyunk egy suliba mentünk tovább egy helyen dolgozunk soha nem egy emberes a dolog
2023. júl. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
#5 Azért akkora szerelem nem lehet ez, ha nem azon gondolkoztok instant, hogy miként játszátok ki ezt az abnormális helyzetet. Menjen át "a barátaihoz", vagy valami hasonló, kicsit legyetek kreatívak, ha ennyire fontos a másik. Utolsó opció, hogy próbáljátok kihúzni szeptemberig, hiszen akkor a suli miatt minden nap eljön majd otthonról.
2023. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na igen a sulival már gond van,én 160 km -re tanulok, míg ő a ott ahol él/élünk😂 ezt az uccso egy hónapot muszáj lenne együtt tölteni..
2023. júl. 26. 14:39
 9/9 Mendy98 ***** válasza:
100%

Ha elég nagy a szerelem, megoldjátok.

Fantázia, kreativitás és elég jó színészi képesség függvénye.


Akár íratkozzatok be közösen egy színész szakkörre, dráma tagozat..


Vagy bármilyen közös hobbira.

"Hiszen ti nem egymás miatt mentek oda, hanem mert az a hobbitok" .

2023. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!