Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy évig nyomultam egy lányra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évig nyomultam egy lányra, szinte nulla sikerrel - miért akkor keltettem fel az érdeklődését, mikor lemondtam róla?

Figyelt kérdés

Mikor megint lett egy barátja (harmadjára ebben az évben), azt mondtam, hogy ennyi volt, feladom, kikövettem, nem reagáltam a képeire/videóira, ahogy amúgy szoktam, teljességgel leszartam...


Erre most elkezdett érdeklődni irántam, próbál a kedvemben járni... Miért csinája ezt?


2023. aug. 4. 10:16
 1/7 koloshortos ***** válasza:
89%
S.I.M.P
2023. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom b-tervnek meg akar tartani, hogy "vészhelyzetben" mehessen hozzád.
2023. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha nincs ló, jó a szamár is. Te meg birka leszel inkább, ha most bedőlsz neki. Nálam is volt ilyen, és megírtam neki, hogy keressen magának más bohócot, ja és öltözködjön fel, ha fotókat küldözget nekem, mert rohadtul nem előnyösek a lógó csöcsei.
2023. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Mert akkor lekerül rólad a görcsölés, megfelelési kényszer és társai. Ezáltal jobban tud hozzád kapcsolódni.
2023. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik neki a figyelem amit ráfordítottál, azt szeretné hogy újra körbeugráld. Ne dőlj be neki!
2023. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a hiúságát legyezgette a rajongásod.
2023. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azért. Nincs ebben semmi titok. Amíg ott voltál bármikor addig nem voltál érdekes.
2023. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!