Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti szoktatok szivezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok szivezni instán?

Figyelt kérdés
Az a harci helyzet hogy egy lánnyal aki tetszik nekem elkezdtünk írogatni. És van úgy hogy az üzeneteimet beszivezi, (ezen felbuzdulva én is elkezdtem csinálni) gondoltam ez lehet egy jel és felajánlottam ha nincs ellenére elmehetnénk közösen valahová. Ekkor írta, hogy neki van pasija, de ha engem ez nem zavar akkor elmehetünk. Most csak játszik velem, vagy csak túlgondoltam valamit? (Ismerjük régebb óta egymást aleányzóval)
2023. aug. 12. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én mindenkinek szoktam. Nem játszmázik, csak barátkozni akar, ha neked is okés, úgyhogy ezt semmiképp se hidd randinak.
2023. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ismerősöm, aki minden ok nélkül szivecskézik, nincs ebben semmi.
2023. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LuckyLevi ***** válasza:
80%
Többet akarsz tőle, mint barátság, neki pedig van párja. Felejtős a tali.
2023. aug. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
nem játszmáziik, nekem fiú ismerősöm is van, aki csinálja. A szivecske sokszor annyit jelent, hogy oké, vagy hogy köszi, akármit. olyan, mint egy mosoly. Ha rádmosolyog egy lány beszélgetés közben, mert jót mondtál, akkor is azt gondolod, hogy többet akar?
2023. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sem lehet szivecskékre alapozni.:/
2023. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LuckyLevi ***** válasza:
14%
#4 Én igen. :)
2023. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig szíveszkézek. Nálam az egyetértést jelenti.
2023. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szívecske reakcióként ma már kb annyit jelent hogy "ok",nem jó ötlet jelnek venni
2023. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit se jelent,párja van. Akadj le róla.
2023. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!