Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó pasikat ti sem meritek/sz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó pasikat ti sem meritek/szoktátok megbámulni az utcán, plázákban, stb?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk jön szembe velem egy, akkor mindenfelé nézek, csak rá ne kelljen!! Csak azért se nézek rá! Nem vagyok zavarban, vagy mégis? Inkább nem akarom növelni az egóját, hogy egy ujabb szép lány szemez vele. Vagy miert lehet ez? Ti milyenek vagytok ilyen szituban?
2021. aug. 19. 19:24
 1/6 A kérdező kommentje:
De tényleg csak a jó, izmos pasiknál van ez.
2021. aug. 19. 19:51
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Van egy olyan érzésem hogy ez egy full kamu kérdés aminek írója egy saját maga szerint "jó, izmos pasi", és értetlenül áll a helyzet előtt, miszerint a szép lányok mégcsak rá sem néznek.

Kérdező! Elárulom, hogy függetlenül attól, hogy szépek vagyunk-e vagy sem, nem szoktuk 0/24-ben a pasikat bámulni, van fontosabb dolgunk is.

2021. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én általában minden jóképű férfit megnézek. Nem kerülök zavarba mivel ezek a srácok ugyanúgy rám néznek/szemezük/vissza néznek, ki hogy nevezi.
2021. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, hogy ki hogy van vele, de az izmos pasikra vetek egy-egy pillantást, de nem annyi ideig, hogy szemmezzünk, ahhoz túlságosan zavarban lennék. Ez ilyen "elraktározom az agyamban, hogy jól néz ki" típusú pillantás szokott lenni.
2021. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én húgomnál vettem azt észre, hogy nem meri nézni a "jóképű" srácokat, függetlenül attól, hogy izmos-e vagy sem, rá-rá vet egy-két pillantást persze, de elég hamar zavarba jön és csak a földet bámulja utána.
2021. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 ez lehet csak amiatt van, mert ott vagy a közelében, és nem akarja, hogy lásd hogy bámulja őket. Amikor a családommal vagyok én se bámulok másokat, nem szeretem, ha észreveszik mert utána nem hagynak békén vele:D
2021. aug. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!