Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy adjam tudtára hogy még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam tudtára hogy még mindig szeretem? 17/L

Figyelt kérdés
Amikor 14-15 évesek voltunk akkor már egyszer szerelmet vallottam neki, de Ő kijelentette, hogy nem szeret. Elengedtem Őt és azóta nem beszéltünk. Viszont így 2 év után is ugyanazt érzem iránta és folyamat Rá gondolok. Ha nem is randira, de egy ilyen kajálós, autókázós, beszélgetős találkára elszeretném hívni. Viszont nem szeretném még egyszer elmondani neki hogy mit érzek, csak elérni azt hogy tetszedjek neki. Hogy csináljam?
2023. aug. 13. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Autokázós🤣 Akinek meg nincs autója, az már szart ér, ugye?
2023. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy szerelmet nem lehet generálni, az vagy kialakul a másikban, vagy nem.

Azért nem mennék el találkozni, mert a srác nagyon visszaélhet azzal, ha látja rajtad, hogy nagyon szerelmes vagy. Ezt úgy értem, hogy maximum kihasználja a lehetőséget, de összejönni nem fog veled. Arról nem is beszélve, hogy magadat is bántod azzal, hogy ott van melletted a srác órákon át, de nem tehetsz semmit.

2023. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első a saját kocsimra gondoltam neki nincs is. Azért muszáj autóval mennünk ha megyünk egyáltalán, mert kis faluban élünk ahol csak reggel és este jön egy busz naponta.


Második köszönöm a válaszod😊 Igazad van. Át gondolom újra a dolgot, mert lehet megint csak csalódnék

2023. aug. 13. 11:07
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
17 évesen saját kocsi, na ne már. Apuka megvette neked, mi?
2023. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15 éves korom óta dolgozom suli mellett földeken úgy kapirgáltam össze a pénzt
2023. aug. 13. 11:31
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező emlékeztet egy fiús lányra aki szerelmes volt belém én is elutasítottam, sajnos külsőre nagyon nem volt esetem. De nem használtam ki öszinte voltam
2023. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem engeded el végre?

"tetszedni" (elég nyakatekert kifejezés) nem kellene, mert ebből csak egy erőltetett valami lesz. Minek mégis? Csak azért, hogy majd el tudd mondani, hogy együtt voltál vele 2 hónapig? Komolyan megéri?

Miért nem kezdesz el kicsit leválni róla és olyan szekér után futni, ami talán fel is vesz?

2023. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ha nyíltan megmondta, hogy nem tetszel neki, akkor nem tetszel neki. Lehetsz vele kedves, jófej, vicces, felöltözhetsz csinosba de tetszeni ezektől nem fogsz neki.

Sokan hajtogatják, hogy nem számít a külső, de ez úgy kamu ahogy van. Sajnos ha külsőleg nem tetszik valaki akkor mindegy milyen belül. Persze valóban nem a belső a lényeg de ettől még elengedhetetlen egy párkapcsolatban, hogy külsőre is az eseted legyen a másik. De nehogy azt hidd, hogy csúnya vagy, csupán NEKI más lányok tetszenek. A vékonyabbak, a husisabbak, a szőkék, a barnák stb. Tehát ne erőltesd rá magad mert az egyikőtöknek sem jó. Lépj tovább és biztosan megtalálod azt akinek kívül belül tökéletes vagy és ő is neked.

Sok sikert és kitartást, tudom, nem könnyű!

2023. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen off, jobb ha továbbálsz.


Ne alázd meg senki előtt magadat, hogy mászkálsz utána mint egy pincsi kutya.


Nem tetszel a csávónak és kész, ez van.

2023. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!