Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Na szval van egy lány, akibe szerelmes vagyok. Sokat vagyunk együtt, nagyon jó barátok vagyunk, de úgy érzem, ez részemről több, mint barátság. Vannak árulkodó jelek, miszerint Ő is érez talán vmit irántam, és sokszor csinál olyant, hogy hozzábújik, fogja a kezem, ölelget, stb. Mégsem vagyok biztos a dologban, és nem szeretném elijeszteni egy hirtelen vallomással.

Szerintetek mit, hogyan kéne tennem, anélkül, hogy elveszítsem?

Válaszokat előre is köszi! :)

14/f



2016. júl. 26. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki, valoszineleg tetszel neki, es ha nem akarod elveszíteni ot akkor szepen lassan haladjatok
2016. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi ment a zöld kéz

Azt hogy érted, hogy szépen, lassan egész konkrétan?

Illetve olvastam már néhány helyen, hogy nem szabad vallomást tenni, mert ezzel megijeszted és elutasítás veszélye is fennáll

Erre tényleg van esély?

2016. júl. 26. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megmondhatod neki, tetszel neki, ha ölelget, fogja a kezed meg ilyesmik.

Úgy értettem, hogy ha osszejonnetek akkor ne siessetek el a dolgokat:)

2016. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja értem, köszi

Hétvégén találkozok vele, akkor majd szépen, lassan "becsepegtetem" neki szerintem az infót ;)

Köszi a segítséget, majd ha nem felejtem el, megírom, mi lett a vége

2016. júl. 26. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!