Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fordult e elő olyan hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult e elő olyan hogy az exetek alig hagyott el kb 2 hete és folyamatosan ír ?

Figyelt kérdés

Nos az exem kb 2 hete szakított velem nem volt megcsalás se semmi ilyesmi , 9 hónapig voltunk együtt boldogan!

De minden egyes nap rám ír hogy Szia.

Ami oke tehát nem gond , de itt az a kérdés hogy ő miért ír mindig

Talán érezz valamit irántam még ??? Vagy csupán csak random rám ír??

Ha nem válaszolok akkor szól az egyik barátnőjének hogy írj már ra vilire hogy írjon vissza


2023. szept. 3. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Néhány köcs csinál ilyet. Hiszen, gondolj bele, nem vagy hivatalosan a barátnője, de azért egyszer-kétszer meg-megdugna.
2023. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy csaj? Azok is szoktak ilyet csinálni. Kellene az egónövelés, az, amit tudtál adni neki érzelmileg, lelkileg, de ő azért mással is gyűrné a lepedőt.
2023. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tettem hozzá azt hogy Én vagyok a fiú tehet engem hagyott el , es minden egyes nap a szakítás óta rám ír..
2023. szept. 3. 20:23
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez az amit nem értek miért ír ram?

Persze nem tiltottuk egymást de ő mégis ragaszkodik maradjunk legjobb barátok

2023. szept. 3. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt
2023. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor szokott ez lenni, amikor valaki egy másik ember miatt hagy el, de még a másik opció sem biztos, ezért tartani kell az előzővel is kapcsolatot, hogy vissza lehessen menni hozzá, amennyiben az új emberrel nem jönne össze.
2023. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyet nevezik gátlástalan pszichopatának. Örülj annak, hogy "szakított", és már soha többet ne reagálj a nyavalygásaira!
2023. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy neked ez így nem megy, kapcsolat után te nem tudsz barát maradni. Ha továbbra is folytatja tiltsd le, mert ezzel csak magadat húzod vissza, nem tudsz továbblépni.
2023. szept. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*saját sztori, 8as voltam:

Szóval velem is volt ilyen, hogy szerettem volna még barát maradni az egyik exemmel, mert barátok voltunk a kapcsolat előtt is. És amúgy tök jól megfogalmazta, azt mondta hogy aki igazán szerelmes volt az utána már nem tud barátkozni. Teljesen igaza is volt (a szakítóok az volt hogy én nem éreztem annyira a szerelmet és nem akartak áltatni). Persze ez nem zárja ki azt hogy néha néha beszélgessetek, de a félévente, vagy nagyon max havonta egy-egy üzenetváltás bőven elég.

2023. szept. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!