Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, aki megtetszett,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki megtetszett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lassan egy éve tartó párkapcsolatom, amiben voltak nehézségek párszor szakítottunk és mindig újra összejöttünk, most jelenleg minden sínen van és jól érzem magam ebben a kapcsolatban (egyébként ez az első kapcsolatom)

De van egy lány akivel táncolok a szalagavatómon, és szerelmes lettem belé, és tudja hogy van barátnőm de mégis azt érzem rajta hogy lehet szeretne megismerni engem ha dobnám a csajt. Nem tudom mit tegyek hogy lenne jobb nekem. Attól félek hogyha együtt maradok a jelenlegi barátnőmmel akkor megint elfajulnának a dolgok előbb utóbb és nem érezném jól magam benne és bűntudatom lenne hogy itt lett volna egy jó csak akit elszalasztottam. De ha meg szakítok a jelenlegi barátnőmmel és az a csaj meg nem jönne össze akkor az nagyon rossz lenne. Kérlek segítsetek nekem. Tudom hogy ezért most kapni fogok hideget meleget, de akkor is kiírom, nem érdekel, mert ezt érzem



2023. szept. 6. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha már más lány figyelme jobban felkelti az érdeklődésed én hagynám a kapcsolatot a helyedben. Nem tudom mennyi idő még a szalagavató nektek, de addig ti még sokáig együtt fogtok táncolni és egyre jobban fogsz vonzódni hozzá. Ha szakítasz is, ne ugorj bele egyből egy másikba, nehogy azt higgye ilyen könnyen megkaphat, mert nem biztos, hogy jól fog elsülni. Ja és persze ne a csaj miatt szakíts feltétlen, hanem ha nem érzed jól magad a kapcsolatodban.
2023. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már másba vagy szerelmes az elég gatya, ha számítanak neked a barátnőd érzései, akkor az ő érdekében szakíts vele.
2023. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!