Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma voltam felvételi előkészítő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam felvételi előkészítőn ahol volt egy lány akivel elég sokszor egymásra néztünk és az első pillanatban megtetszett és nagyon úgy néz ki hogy én is neki de nem tudom mit mondjak neki legközelebb ha megyek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Kérdezd meg tőle, hogy "Csumidáznád a cupcurappámat?". Ha igent mond, akkor nyert ügyed van. Ha nemet, akkor még mindig követheted hazáig...
2021. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Mutatkozz be, kérdezd meg az ő keresztnevét is.


Legegyszerűbb ha az előkészítőhöz kapcsolódóan kérdezel tőle, pl. mi az amit úgy érez nem annyira megy neki, mitől tart a leginkább, mennyit szokott tanulni/gyakorolni egy nap, mi az ami nagyon jól megy neki vagy akár már a sulikról is érdeklődhetsz, ahova menni akar (ezen belül hogy milyen területek érdeklik, mit csinálna szívesen pl.).


Ezek után elég sok mindent felhozhatsz témaként, amik már nem kellenek hogy ide kapcsolódjanak.

2021. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Jaja, kérdezz tőle vmit, pl.

- De g**ibüdös van, te is érzed?

- Neked is finganod kell?

- Nemtod véletlen, mennyi ideig tart egy aranyér műtét?

- Éhes vok, nem hívsz meg valami szarra?

2021. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek nagyjából a kettessel, viszont szerintem ne kérdezz tanulásról vagy valami ilyesmiről, hanem mondjuk a magyar felvételi fogalmazás témájával kapcsolatban, vagy a felvételivel kapcsolatos bármire, de átvezetve valami hétköznapibbra. (Én rosszul érzem magam, ha a felvételiről kell beszélnem, éppen eleget stresszelek miatt.)
2021. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%

omg, vannak emberek, akik pusztán attól, h. vki. rájuk néz, elképesztően merész következtetéseket képesek levonni.

biztos tetszem neki, biztos randizunk, most mit mondjak neki stb.


a szemünk azért van, h. nézzünk, végiggondolom egy adott nap hány emberrel találkozik a tekintetem, mégsem akarok egyiktől sem semmit, eszembe sem jut...


érdemes lenni tök józanul és reálisan felfogni ezt, nem belevetíteni egy love storyt.

2021. okt. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 válaszoló igazad van egy részről viszont azt is észre lehet venni hogy hogyan mennyiszer néz mert nem mindegy és az amiből ezt a következtetést vontam le az az volt hogy akárhányszor belenéztem a szemébe olyan volt mintha kicsit szégyenlősen elpirosodva nézett vissza maga elé szóval ebből simán lehet ezt hinni.
2021. okt. 14. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:
#3 jót nevettem ezért pontoztalak fel.Viccen kivül én neten próbálkozék a csajnál. Élőbe néha olyan kellemetlen, kínos megszólítani akármivel is.
2023. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!