Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen eset?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen eset?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hogy új srác jött az osztályunkba.


Én is fiú vagyok ezt hozzá tenném, utálkozók, homofóbok kíméljenek légyszíves. Nem szeretnék veszekedni senkivel, mert úgy gondolom azért vagyunk hogy segítsünk egymásnak.


Szóval ez a bizonyos fiú, ez a tipikus "hűha" srác. Barna bőre, barna szemei vannak, és izmos. Emellet fekete haja lenyűgöz, és sajnos vagy nem sajnos már az elején megfogott. Mindketten végzősök vagyunk gimiben, én 17 ő 18. Ameddig ő csajozik, én messziről csorgatom a nyálamat, és nem merek kezdeményezni. Órákon nem bírom megállni hogy ne nézzek végig az izmos testén amely a póló alatt feszül. Ő a padtársam is egyben. Többiek elég furák vele, talán mert roma és sajnos ennek hangot is adtak. Igazándiból egy picit én is tartok tőle, vagy a testvéreitől akik kiütnének ha megtudnák nekem tetszik az öccsük. Én pont az ellentéte vagyok, szőke emiatt gyakran hív szöszinek, bár picit néha gúnyolódik vagy nem tudom hova tenni őt. Viszont nagyon rossz a lelki ismeretem amiért bámulom. És ez nem helyes, de az érzéseimnek nehéz parancsolnom de muszály lesz, és olyan rosszul esik hogy más lányok rajongják körbe őt. De nekem nagyon tetszik. Tesin egyszer mosolygott is rám de ezt sem tudtam hová tenni, de nem merek neki semmit se mondani, vagy kezdeményezni tartok tőle. És ennek tetejében nagyon heterónak tűnik. De én engem nagyon megfogott. Szerintetek ez nagyon reménytelen? Nem bírok túl lenni ezeken a gondolatokon.



2023. szept. 8. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg van az évből és ha hetero akkor pokoli évet csinálsz magadnak. Inkább engedd el a történetet....
2023. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2023. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Csak akkor szabad a pálya, ha tőle hallod, hogy meleg/biszex.
2023. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as , ma bioszon beletúrt a hajamba de nem tudtam hová tenni.
2023. szept. 8. 16:03
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha elmondja szemedbe, hogy ő meleg, akkor próbálhatsz.

Nagyon sok a középsulis, aki meleg dolgokat csinál és közben mégis hetero.

Általában nyomik szoktak ezt csinálni.

2023. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
31%

#5

Ez tudod, hogy így hazugság!

Ezek a biszexek, akik megakarnak felelni a társadalomnak és a melegvágyaikat emiatt megpróbálják elnyomni.

2023. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

6# hehe, nem hazugság.

A melegek nagyrész lányokkal lógnak.

2023. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
82%

#6

Hehehe! Te nem vagy tisztában a fogalmakkal.

Egy homoszexuális igen lóg együtt lánnyal, ahogy egy heteroszexuális lóg együtt fiúval.

Ez nem egyenlő azzal, hogy megb.szák őket.

Egy homoszexuális NEM tud a nők iránt szexuális vágyat érezni, és legkevésbé fog vele lefeküdni.

A biszex pedig éppen azért biszex, mert mindkét nem iránt érez szexuális vágyat, amit alkalomadtán ki is tud élni.

Ezt több olyan embertől tudom, akik melegek. Egyikük ráadásul a fiam, akinek szintén voltak barátnői, akivel jó volt a kapcsolata viszont szexuális vágyat képtelen volt irántuk érezni.

2023. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
meleg!= biszex.
2023. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egyébként meg direkt oda írtam, hogy nagyrész.

van aki nem lóg lányokkal is. De általánosan igenis lógnak lányokkal a melegek, mert velük könnyebben tudnak kommunikálni.

2023. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!