Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen eset?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen eset?

Figyelt kérdés
A fiú aki tetszik tavaly nagyon skkat piszkált, és nagyon sok jelet adott arra, hogy tetszem neki. Csak én ezt akkor még nem vettem észre. IDén jöttem rá, ahogy arra is hogy tetszik, giszont mosttmeg már szinte utál. Csomószor lerondázott, és deszkának hív.már barátnője is van.. :(
2015. dec. 6. 17:10
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ez nem reménytelen! Lehet h csak megsértődött rád. Nem tudhatod! Tegyél felé apróbb jeleket h tetszik neked és várj! Csak ennyit tehetsz!
2015. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen srácot fel kell akasztani, jobb is ha ez reménytelen..az ilyen srácbol nem lesz férfi soha
2015. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kajak nem értem a csajokat mindig az ilyen sutyókba szeretnek bele......
2015. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!