Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok ha egy fiú a szemetekbe mondaná, hogy ti vagytok a legszebbek a világon?

Figyelt kérdés
Igazából nem hiszem hogy érezne irántam sok mindent ezért nincs mit veszíteni. Esetleg egy bulin, vagy valami kissé alkoholmámoros környezetben az a terv, hogy kerek-perec a szemébe mondom, hogy szerintem ő a legszebb lány a világon, persze nem a semmiből, kicsit felépíteni, nem tudom mire számítsak. Vagy ez nem a legjobb ötlet?

2023. szept. 20. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Kérlek ne haragudj meg, de ez nem nagyon dolog.
2023. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
De ez ne vegye el a lelkesedésed. Csak bátran.
2023. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
És szerinted erre mit lehet reagálni? Ha normális a lány, akkor zavarba jön, ha meg nem, akkor kinevet. Sokkal kezelhetőbb helyzet az, ha elhívod valahová kávézni, mert arra lehet igent vagy nemet mondani.
2023. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ ki mindaná nekem.

Ha olyan fiú,aki nem túl helyes,akkor megköszönném,utána meg kinevetném.

Ha olyan srác mondaná,aki tetszik nekem,akkor zavarba jönnék,és még másnap is fülig érne a szám.

:)

2023. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Jó, de ezzel a bókkal mit kezdjen? Tényleg ez az egyetlen tulajdonsága amit annyira ki tudsz emelni, hogy meg is tudd ezzel dicsérni? Miért nem lehet azt mondani, hogy jó a társaságában lenni, jól érzed magad vele? Szeretsz vele beszélgetni, mert sokat tanulsz tőle? Vagy bármi ami nem külső? Nem, az kell hogy szép legyen. De az nem akármilyen, hanem a világ legszebb lánya. Az is valami.

Ez annyira egy semmi bók, hogy a köszin kívül nem lehet mást reagálni erre komolyabban.

Én inkább akarnék okos, jó társaság, humoros vagy megértő lenni mint szép. Az úgyis elmúlik.

2023. szept. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit szeretnél a lánytól. Ha csak tudatni akarod vele, hogy neked ő a legszebb lány a világon, mondd. Ha többet akarsz tőle, kicsit építsd fel jobban a beszélgetést, mert erre egy pirulós "köszi"-n kívül nem hinném, hogy többet fogsz kapni.
2023. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igazából már lassan egy éve érzek felé, és nem tudom hogyan tudassam, mert ha nem nyitok soha nem lesz semmi szerintem. Mondjuk kétlem hogy így lesz bármi de szerintem így legalább jobb ha konkrétan kioffol. Nem tudom mit mondjak neki, bulikon este szoktunk néha ilyen deep talkot tartani ketten, mikor egyedül cigizek kint a sötétben van hogy odajön beszélgetni. Tényleg nem tudom mi a legjobb módja hogy ezt elmondjam.
2023. szept. 21. 08:57
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
"Mondjuk kétlem hogy így lesz bármi.." Na ez az, amit még mielőtt leszólítod, verj ki a fejedből. Légy határozott, menj oda úgy, hogy ez a csaj az enyém lesz. A lányok szeretik a magabiztos pasikat. Persze, benne van, hogy nemet mond és nem akar tőled többet, de legalább 1 év után ez letisztázódik benned is és nem bizonytalanságban élsz. Szóval, légy bátor, menj oda, mondd el neki, hogy tetszik, jól érzed magad a társaságában és hogy szívesen elhívnád kávézni. Sok sikert! :)
2023. szept. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam attól függ, hogy tetszene-e a srác, mert ha igen, akkor nagyon örülnék neki.
2023. szept. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy szerencsétlen Simpnek gondolnám. ezt napi szinten megakják a lányok mindkét nemtől, szóval 😉 ne hidd hogy csak ne mondod ezt a lánynak.
2023. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!