Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van lány akivel egy iskolába jártam 1,5 éve. Nem egy osztályba csak egy évfolyamra. Nagyon régóta tetszett, de soha nem léptem felé nem is beszéltünk egyszer sem. De még azóta sem tudom elfelejteni. Teljesen tanácstalan vagyok. 16/F

2023. szept. 26. 22:14
 1/5 anonim válasza:
100%
Írj neki üzenetet ha tudod a számát. Hívd el randira.
2023. szept. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be facebookon és írj rá.
2023. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az, aki itt bevallottad, hogy nem tudod elfelejteni. Tudasd ezt vele is, aztán majd ő dönt.
2023. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De hogy?
2023. szept. 27. 10:16
 5/5 anonim válasza:
80%
hat hogy? tudod a nevet, jelold be facen vagy kovesd be instan aztan kuldj neki egy dm-t. a fiuk mindig tugondoljak ezt. egyszeruen irj neki aztan megtudod hogy o szeretne-e valamit vagy nem. addig raghatod itt magad a dolgon, senki nem lat a fejebe hogy o mit gondol. ha nemet is mond, legalabb tudni fogod es lezarod . ennyi.
2023. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!