Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az exbarátnőm, aki hónapok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőm, aki hónapok óta próbálkozik, azt mondtad, hogy ha kell, feláldozza magát, és lemond rólam, ha ezen múlik, de ne legyek együtt az előtte lévő exbarátnőmmel újra?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy nagyon nehéz volt összekaparnia engem, és bármit megtenne, akár keres nekem más lányt, de ne jöjjek újra össze az előző barátnőmmel, mert ki fog nyírni. Vajon tényleg szeretetből teszi, vagy csak manipulál?
2022. dec. 31. 15:06
 1/7 A kérdező kommentje:
*azt mondta
2022. dec. 31. 15:11
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit zavaros, szóval az előző barátnőm ki fog nyírni, hiszen valóban nagyon rosszul bánt velem, de úgy tűnik, megváltozott.
2022. dec. 31. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akivel egyszer vége volt, ott én nem hiszek hosszú folytatásban, de ez az egyéni véleményem. Ettől függetlenül: szerintem nem mondhatja meg senki, hogy kivel ne legyél együtt. Mondom ezt úgy, hogy engem hagytak már ott ex miatt. Nem kívánságműsor sajnos. Szerintem benne van a pakliban hogy az egoját félti. Átérzem a fájdalmát, de attól még nem lehetsz a tulajdona és nem szabhat gátat a boldogságodnak. A szerelem sajnos egy ilyen sport.
2022. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Teljesen le kell építeni az ilyet.

Nem is értem, hogy gondolja, hogy ő szerez neked barátnőt, majd ő választ, stb. Nem tud rajtad túllépni, ill. valóban az ego. Kicsit határozottabban kell meghúzni a határokat... mondjuk a nullánál. Mindenhonnan letiltani, stb. Ha nem beszélsz vele, ha nem reagálsz, ha nem látja a posztjaidat, akkor nem lát reményt sem, és hamarabb túllép.

Lehet, hogy van egy kis személyiségzavara, egy kis függőség, egy kis szorongás, stb., de ezért nem te vagy a felelős, keressen egy pszichológust.


Te annyit tegyél, hogy a fenyegető üzeneteket mint bizonyítékokat mentsd el, és tegyél feljelentést, kérjél távolságtartási végzést. Az internetes fenyegetés is fenyegetés, az internetes zaklatás is zaklatás.

Tehát ne reagálj semmire, de ments el mindent. Feljelentést elkövetéstől számítva 30 napon belül tehetsz. Ha a rendőr azt mondja, hogy ne zargasd már, ez nem komoly, te akkor is ragaszkodj hozzá, és kérj jegyzőkönyvet!

Második, harmadik eset után ha feljelentést teszel, már lehet, hogy ügyvéddel mennék feljelentést tenni, akkor nem hajtanának el.


A kedves barátnő meg lehet, hogy leszállna rólad, mert senki sem szereti, ha a nyakára jár a rendőrség. De mint mondtam, ne fenyegetőzz vissza, ne veszekedj, ne reagálj, csak gyűjtsd a bizonyítékokat.

2023. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: szerintem félreértetted, rosszul fogalmaztam. Szóval ez a mondat "de ne jöjjek újra össze az előző barátnőmmel, mert ki fog nyírni." marhára félreérthető. Itt az a lényeg, hogy nem ő fog kinyírni, hanem a mostani exbarátnőm "félt" engem a korábbi exbarátnőmtől, miszerint annyira tönkretett anno, hogy volt öngyilkossági kísérletem, és valóban, a mostani exbarátnőm sokat segített abban, hogy összeszedjem magam.
2023. jan. 1. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor barátom, tényleg nagyon rosszul fogalmaztál. Tudod, néha szükség van a személyes névmások használatára, nem véletlenül találták ki.


Ebben az esetben viszont te vagy a zakkant, én sem ajánlom, hogy visszamenj ahhoz, akinél majdnem öngyilkos voltál.


Az ilyen megváltozások arról szoktak szólni, hogy megváltozott a helyzet, vissza akar szerezni, mert most nem vagy az övé, nem tud birtokolni. De ha majd ismét az övé leszel, birtokol, akkor uralkodni, stb. fog, és lehúzhat.


Ha az újexed kb. a halálból hozott vissza, és kapart ki a pöcegödörből, akkor lehet, hogy tudhat valamit. Ha azt mondja, hogy elfogadja, hogy nem leszel vele, de akkor is félt, akkor az szerintem könnyen lehet, hogy szeretetből csinálja.

2023. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül lett vége annak a kapcsolatnak, az pedig egyenesen intő jel, hogy öngyilkos akartál lenni. Egyszerűbb lenne továbblépni.
2023. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!