Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek ti mit tenétek az én szemszögémből?

Figyelt kérdés

Pfff hat hol is kezdjem…

Van egy lány akit meg ismertem 4 hónappal ezelőtt először nem terveztem komolyra vele hogy őszinte legyek de lassan lassan kezded velem sodródni az ár, idáig nem voltak viták, csak engem nagyon zavar a múltja és nem tudom elviselni hogy már hozza ért valaki és ugyan azokat csináltak amiket mi együtt, és ugye mikor meg történt az első dolog köztünk annak kb 3 hónapja és kerdeztem hogy utoljára mikor csinálta s azt mondta hat kb úgy 4 hónapja az exével de úgy hogy már szakítottak s az exenek barátnője volt s ez látta hogy rosszul eset nekem és azután próbált magyarázkodni meg beszéltük ezt ezen túl léptünk, de tegnap este szó szót hozott ki kérdezősködtem s el magyarázta hogy hogyan történt ugye osztálytársa az exe ki ránduláson voltak s ki randulas után mikor haza értek a blokk legfelső szintjén erkéjen dugta meg és ez szarul eset nagyon meg utaltam a csajt



2023. okt. 1. 03:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Sírt azután és mondta hogy nagyon meg bánta amit tett s hogy ne haragudjak s ez a jelen s már csak én vagyok s ha el hagyom ő már nem tudja mással el képzelni stb most össze zavart és nem tudom mit tegyek
2023. okt. 1. 03:32
 2/6 RekaFeher ***** válasza:
93%
akkor minek kérdezgeted, ha aztán fáj a válasz? ügyes vagy utáld azért mert nem gondolkozott előre, hogy lehet nem kellene szexelnem mert4hónap múlva lesz egy másik fiúka aki utál majd érte… jézusom nőlj fel
2023. okt. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kozod nincs ahhoz, hogy mit csinalt elotted.

Dolgozz magadon! Igy nem lesznek hosszutavu kapcsolataid.

2023. okt. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem való neked még kapcsolat. Majd talán pár év múlva.
2023. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"nem tudom elviselni hogy már hozza ért valaki" - Szerintem jobb, ha hagyod. Nincs értelme így ennek, plusz az se javít a helyzeten, ha olyan dolgokra kérdezel rá, amik csak rontanak a megítélésén. Mintha az lenne a cél, hogy megutáltassad magad vele.
2023. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekem, először is: helyesírás, aztán csajozás, mert ez így nagyon kaotikus.
2023. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!