Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki de nem lép?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki de nem lép?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki tetszik egy ideje és úgy vettem észre, hogy talán én is neki. Közös barátaink is így látják.

Az érdeklődése hónapokkal ezelőtt kezdődött, de egyelőre nem lépett semmit...lehet, hogy benéztem/benéztük és csak barátilag viszonyul hozzám? Mit gondoltok, mi lehet az oka?


2023. okt. 5. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te nem próbálsz meg kezdeményezni?
2023. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem veszi észre, hogy viszonozod.

Vagy félénk

2023. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de ha még fiatalok (16 mondjuk vagy még fiatalabb), lehet tetszel neki, de várna, és akkor inkább nem mondja el, hogy tetszel neki és várjatok, hanem vár
2023. okt. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben?
2023. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!