Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem ennek a fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem ennek a fiúnak?

Figyelt kérdés

Szóval... Osztály társak vagyunk igen igen tudom, osztálybol nem jövünk össze senkivel, de nem hazudhatunk legtöbbunknek tetszik/tetszett osztály társunk. Na de a lényeg itt van pár "jel" /információ


Több mint 1 hete MINDEN nap beszélünk.

2 napja jó éjt puszit küld.

Elvileg néz engem órán de sok mindenki mondta hogy nézi őket.

Megbeszéltuk hogy minden nap kérdezünk egy embert hogy tetszik-e és megkerdeztem hogy tetszem-e neki és azt mondta nem szerelmes belém, de nem akar friend zone-ba rakni!!.

Csak velem beszél az osztálybol.

Asszem ezek a fontos dolgok de ha még lesz újdonság azt megirom


2023. okt. 2. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%

Mennyire értékelnéd lúzernek azt, akinek van kb. 200-300ezer szóbajöhető, korban illő párja az országában, a neten át bárki 5 másodperc alatt elérhető, és mégis abból a 10-ből képes csak kapcsolatba lépni és válogatni, akikkel összezárta őt egy diszfunkcionális oktatási rendszer?


És szerinted mennyire jó ötlet olyannal szerencsétlenkedni és a határaid tesztelni, akivel össze vagy zárva, 20 szempár figyeli minden mozdulatod, és cringe az egész?


Asszem valahol olvastam egy statot, hogy a gimis kapcsolatok 99%a legkésőbb egy évvel a középiskola utánra megszűnik, és több mint 90% megbánta hogy ilyen cringe szarsággal rabolta a saját idejét és érzelmi energiáját. Köztük én is, szerencsére nem tartott sokáig.


A börtönöd te magad vagy. Törj ki. Vannak fiúk a második padsoron kívül is, hiszed vagy nem.


A válasz pedig: nem tudom. Ha tudnátok normálisan kommunikálni, elég hamar kiderülne. De csak a játszmázás, meg bambulás, meg emoji küldözgetés nem fogja megoldani a helyzetet. Ha ki akarod deríteni, hívd el kettesben valahova.

2023. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű, hogy tetszel neki.
2023. okt. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Almira válasza:
100%
Biztosan van esélyed!
2023. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen biztos, hogy tetszel neki
2023. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És hogyan vegyem rá hogy elmondja?
2023. okt. 7. 10:46
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 Ennyire korán nem mondjuk ezt el a másiknak. Majd a sokadik randi egyikén, sokkal később.
2023. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És hogyan hívjam el randira? Az jönne le hogy szerelmes vagyok bele és ha ő nem akkor vége lesz a baratsagnak vagy csak cringe lesz
2023. okt. 7. 21:09
 8/13 A kérdező kommentje:
Össze jöttünk 😙✌️
2023. okt. 30. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Hajrá! Legyetek boldogok.


Majd mesélj mekkora buli lesz az átlagban 2 hónap után szakítani, és élvezni ahogy biológiafelelés alatt röhögcsél rajtad a haverjaival, meg minden osztályeseményen omega-cringe szitukat átélni.

2023. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 Sok boldogságot!:)
2023. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!