Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ha szeretek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Park Chae Young kérdése:

Mit tegyek? Ha szeretek egy fiút de minden lány utálaja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam akit minden lány utál mert idegesítő de én valahogy még is beleszerettem 😔 tegnap elmondtam a legjobb barátngmnek ezt nem cikiz érte meg semmi csak azóta piszkál hogy ott van az a bizonyos fiú és hogy vajon mikor jövünk össze ... annak a fiúnak sose mondtam még hogy kedvelem de ha el is mondom neki tuti hogy cikizni fog meg ilyenek :( mit tegyek?
2023. okt. 6. 14:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most vettem észre... azt akartam írni legjobb barátnőmnek
2023. okt. 6. 14:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor derül ki hogy ki az igaz barát.
2023. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kösz
2023. okt. 6. 15:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne törödj vele hogy minden lany utalja attol te meg szeretheted.
2023. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Almira válasza:
100%

Azt tedd, ami neked jólesik!

A barátnők húzzák a másik agyát a kiszemelt sráccal, ne aggódj, szerintem nem leszel te is ciki emiatt.

Nekem is volt egy srác, akit mindenki cikizett, de beleestem. Talán pont amiatt estem bele. Ne lett semmi, de mindenki mondta, hogy jaj ott van. :D

Beszélgess vele nyugodtan, hogy meglásd, ő is kedvel-e téged.

2023. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, mert akkor nem lesz okod féltékenykedni, hiszen csak neked tetszik és ő csak a tiéd lesz!
2023. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot tarts mindig szemed előtt: az életed a tiéd. Ne másét éld! te tudod, hogy kibe vagy szerelmes, és nem mások.
2023. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak irigyek :D
2023. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké :) köszönöm a válaszokat :))
2023. okt. 7. 07:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Le kell tojni a többiek véleményét.
2023. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!