Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megfogjam a kezét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogjam a kezét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány barátom, nagyon jó barátok vagyunk. 5-6 hónappal ezelőtt részegen elkezdett nyitni felém, megfogta a kezemet, ölelgetett, meg is puszilt. Ekkor erre még nem voltam felkészülve, nem utasítottam el, de nem is viszonoztam. Viszont ezeknek a hatására teljesen belezúgtam. Attól tartok, hogy már nem érez úgy irántam, mint akkor. Azóta néha elég hideg hozzám, máskor viszont csodásan elbeszélgetünk, fülig ér a szája. Egy hét múlva megyünk közösen moziba, de ott lesz még pár ismerősünk is. Szerintetek megfogjam a kezét a film közben? Ő is ilyen váratlanul, hirtelen kezdeményezett felém. Vagy esetleg fatális hiba lenne, és tnkretenném a barátságunkat? Nagyon várom a válaszokat, mivel eléggé tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm!

18/F


2023. okt. 10. 22:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Inkább ne
2023. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy hasonló szituban próbáld majd meg.
2023. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igazából hasonló szitura várok 5-6 hónapja, viszont semmi sem jön össze. Úgy volt, hogy mindketten megyünk egy házibulib, erre az utolsó pillanatban elutazott. Voltunk egy közös osztálykiránduláson is, ahol egy hasonló szitu jött létre, viszont olyan volt, mintha tartotta volna tőlem a távolságot. Lehet, hogy tudja, hogy mit érzek, és nem szeretne velem együtt lenni? Részegségében tetszettem csak neki, vagy tényleg tetszettem neki, és az ital felbátorította? Lehet, hogy már kiszeretett belőlem, lemondott rólam?
2023. okt. 10. 23:15
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Bro.... 5-6 hónap???


Egy átlagos fiatal lányra akkora a kereslet, hogy 5-6 nap alatt lecserélődik az udvarlói garnitúra, és szerintem normális, testi-lelki igényekkel rendelkező ember ha 5-6 hét alatt nem sül ki valami egy kapcsolatból, akkor eltemeti. Persze elő lehet ásni, de azért az nem elegáns.

5-6 hónapja kellett volna másnap ocsúdnod, hogy mulya voltál, és egy nedves punci miattad maradt magányos egy éjszakára. Aztán kapcsolva a megfelelő sebességre, elhívni 2-3 napon belül kettesben talizni. Ez akkor lett volna a legjobb. A következő legjobb alkalom most van. És nem mozis bénázás kell, hanem férfiként viselkedni, elhívni, és lépni felé. De azóta már valszleg hússzor megtette más. A 18 körüli lányok, pláne egy olyan aki ittasan nyomul ha viszket neki, brutálisan aktív szexuális életet élnek. A tempódon változtatni kell, ha akarsz valamit.

2023. okt. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem kerdezed, hogy mit erez irantad? Mert te szeretnel tobbet, ha is benne van…
2023. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Fogd, veszteni nem vesztesz semmit. Ennyi próbálkozástól nem fog tönkremenni a barátság.
2023. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Szia! :)


Persze, megértem, hogy bizonytalan vagy azzal kapcsán, hogy meg-e merjed fogni a kezét vagy nem!

Én azt mondom, hogy ha tényleg azt mondod, hogy jóban vagytok, akkor megérhet egy próbát, mert ha egyszer már ő is kezdeményezett és tetszettél neki, és egészen a mai napig jól elvagytok satöbbi, akkor nem kizárt, hogy örülne is annak, hogyha megfognád a kezét! De ugye azt írtad, hogy néha elég hideg hozzád...szóval fennáll annak a veszélye, hogy pont akkor (a moziban) is olyan "hideg" hangulatban lesz és ha akkor megfognád a kezét, akkor tényleg lehet, hogy ez egy fatális hiba lenne és teljesen tönkretennéd a barátságot is ezzel a kézfogással.

Szóval lehet, hogy az lenne a legjobb, hogyha a biztonság kedvéért nem fogod meg csak úgy előjel nélkül a kezét, hanem inkább pl a mimikáddal próbálod a figyelmét felkelteni; hidd el, nem buták a lányok, ők azt észreveszik, hogy mit akarhat a fiú tőle! xD De ehhez nyilván olyan mimikát kell mutatnod és talán olyanokat is kell mondanod, hogy kapcsoljon is a lány, hogy pontosan mire is készülsz.

De az is egy opció ,hogy őszintén megkérdezed tőle, hogy mit érez irántad. Mert így tényleg kiderülne, hogy lenne egyáltalán értelme komolyabban foglalkozni vele, mármint a lánnyal, vagy nem!

De végül is ez csak a te döntésed, hogy hogyan fogsz cselekedni!

Hogy ha tényleg megpróbálod, akkor nagyon remélem, hogy sikered lesz! :)

Amúgy majd megírhatnád - mivel ez most tényleg érdekel :D -, hogy végül is, hogy döntöttél és adott esetben hogyan reagált a lány!


Szintén 18/F :)


(Amúgy ha van még valamilyen konkrét kérdésed és/vagy tanácsokat kérsz, nyugodtan bármikor rám írhatsz; én szerintem elég jól tudok - érdemi - tanácsokat adni, mivel szerintem eléggé értek az emberekhez; és pont ezért szeretek is embertársaimnak segíteni, tanácsokat adni :D )

2023. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

#7


És hány 18 koruli lanyt hoditottal meg eddig?

2023. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
#8 Most lehetnék nagyképű és mesélhetnék, sőt dicsekedhetnék a közkedveltségemről lányoknál és fiúknál egyaránt, de nem teszem, mert szerintem sokkal jobb lenne, ha elkisérnél engem egy napra az iskolámba - így személyesen meggyőződhetnél arról, hogy nem csak abban vagyok jó, hogy okoskodjak, hogy más ember mit tegyen, hanem meglátnád, hogy hogyan viselkedek a többiekkel és hogy a lányok körében is mennyire közkedvelt vagyok (és ezt tényleg nem nagyképűségből mondom, csak kicsit helyre akartalak tenni, mert azt látom, hogy irigységből belém akarsz kötni :D).
2023. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

#9


Szó sincs irigységről. Simán csak kiváncsi voltam, hogy szüzen osztod-e a negédes tanácsokat. Azért mert én is több tucat lánynál ugrottam meg azt a lécet amit a kérdezőnek 5-6 hónap alatt nem volt bátorsága, és én abszolút nem így közelítem a kérdést, mint te. De biztosan ennek a lassú langyos víz partot most stratégiának is van létjogosultsága. Az iskolai elkísérést kihagynám, köszönöm a lehetőséget.

2023. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!