Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy lányt és már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt és már a második randin vagyunk túl, de még mindig nem engedi, hogy megfogjam a kezét. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A randikon mindig jókat beszélgettünk nevetett a vicceimen (én is az övéin). Érdeklődtünk egymás felől. A csóknak még úgy éreztem nincs itt az ideje (főleg, hogy a kezét sem engedte, hogy megfogjam) és ezek ellenére nem engedi, hogy megfogjam a kezét. Eddig egy baratnőm volt ő már a 2. randin oda adta a kezét.


18/F



2019. szept. 30. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha előtte nem beszéltetek se neten se más formában hosszabb ideig akkor valóban korai második randin megfogni a kezét. Vagyis szerintem.

18l

2019. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neten ha csak egy pár szót is de beszélünk minden nap
2019. szept. 30. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól érzitek egymást, és benne van a következő randiban, akkor légy türelmes.
2019. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem benne van a harmadik is. Mondjuk lehet kicsit öhm... hogy is mondjam.. talán "besértődött" (de csak egy kicsit) mert éreztem rajta a végén, hogy mint ha azt várta volna hogy csókoljam meg, de én meg még korainak találtam. De ha lesz 3. randi akkor ott lesz csók az biztos. De attól még fura hogy csókot vár de a kezét meg nem adja :D De oké. Akkor várok türelmesen
2019. szept. 30. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Van, akinél a kézenfogva járás intimebb, mint egy csók. Fura de van ilyen.
2019. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azta... Ezt nem is gondoltam volna. Akkor kövi randin akár oda adja a kezét akár nem, megcsókolom :D
2019. szept. 30. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!