Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit figyeljek rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit figyeljek rajta?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba aki tetszik.

Csak heti párszor látom a folyosón. Milyen jeleket érdemes figyelnem arra vonatkozóan, hogy be jövök-e neki?



2023. okt. 12. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először ne jeleket keress, hanem beszélgess vele. Nem kell nagy dolgokra gondolni, kérj tőle kölcsön egy könyvet, számológépet, atlaszt, fügvénytáblát, stb. Aztán figyeld, hogy hogyan reagál. Ha mosolyog kedvesen rád, szívélyesen viselkedik, akkor lehet, hogy van esélyed. Amikor visszaviszed neki, amit elkértél, akkor kezdeményezz esetleg beszélgetést, kérdezd valami sulis dologról. Ha ez megvan akkor már kezdesz sínen lenni. Szépen fokról fokra építsd fel a kapcsolatot. Próbáld elérni, hogy egyre többet beszéljetek. Ha igazán bátor vagy, akkor esetleg pár nappal az első beszélgetés után elhívhatnád egy kávéra, azzal, hogy jót beszélgettetek, és szeretnéd jobban megismerni. Ez persze csak akkor ajánlatos, ha láttad rajta, hogy egy kicsit is bejössz neki. Ha fülig ér a szája, a haját piszkálja, a nyakát megérinti szégyenlős, akkor lehet esélyed.

Sok szerencsét, majd számolj be a fejleményekről!

U.i.: Ne várj sokáig, nehogy lecsapjanak rá, én sajnos egyszer már jártam így!

2023. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Teljesen vad idegennek nem furcsa, ha letámadom, hogy adja kölcsön a cuccot?
2023. okt. 12. 22:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy évfolyamba jártok?
2023. okt. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen
2023. okt. 13. 07:00
 5/10 anonim válasza:

szerintem furcsa eléggé.

egyébként én is ugyanabba a cipőben járok mint te

2023. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Először ráakartam írni, de szerintem az is furcsa ha random ráírok valakire.
2023. okt. 13. 14:46
 7/10 anonim válasza:
64%
hát sokan mondják nem furcsa de nehéz elhinnem.
2023. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Én simán kölcsönkérek ilyeneket akár más évfolyamokról is. Nem fura. Próbálj úgy gondolkodni, hogy mit tennél, ha veled történne. Sokat segít. Megéri megpróbálnod, ha már ennél "elutasít", lehet nem kellene tovább próbálkoznod. De tényleg nem fura, az én sulimban teljesen megszokott.

2023. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

De ha semmit nem akarsz csinálni mire számítasz? Hogy majd néhány másodperces szemkontakt után rádveti magát a folyosón? Lehet észre sem vett ha csak ennyi történt, hogy néhányszor elmentetek egymás mellett a folyosón. Valamit muszáj csinálnod, hogy észrevegyen.


Írj rá, kérj kölcsön valamit (kötelező olvasmányt pl. ha látsz nála), zenekaros/filmes cucca van arról kezdhetsz beszélgetni - végső soron mondhatod neki, hogy nagyon tetszik a mosolya, szeme stb., nincs-e kedve meginni veled egy bambit.


A való életben nem nagyon vannak ilyen filmes fordulatok, szóval csodára hiába vársz sajnos. Sok szerencsét! :)

2023. okt. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Esküszöm nem furcsa, és bánni fogjátok később, ha most nem tesztek semmit. Egy számológépet vagy fügvénytáblát simán kölcsön lehet kérni vadidegentől a suliban, mert matek tz így meg úgy, és otthon felejtettem... Teljesen jó indítás. Abból pedig, hogy hogyan reagál látni fogjátok, hogy érdemes e randira hívni. Amúgy amikor visszaviszitek a könyvet, kicsit szóba elegyedhettek vele, aztán elkérni az instáját, ráírni, stb...

Viszont szerintem inkább élőben kezdeményezzetek, mint írásban.

2023. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!