Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a lányok a "cuki" fiúkat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok a "cuki" fiúkat friendzone-ban tartják, én miért gondolom a nekem tetsző srácokról, hogy cukik?

Figyelt kérdés
Az arcuk, viselkedésük alapján én cukinak tartom őket, de tetszenek is, szóval vonzanak engem. De a többi lány általában a cukikat friendzone-olja. Ki érti ezt?

2023. okt. 14. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Miért cukik azok akik tetszenek neked?
2023. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez a tizenéveseknek a logikája. A kedves, aranyos, cuki stb. pasik nem jók párkapcsolatra, csakis a menő, beképzelt stb. pasik. Ne állj be a sorba, ha neked bejönnek a "cuki" fiúk, akkor nyugodtan kezdeményezz náluk.
2023. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is fordítva lettem bekötve, szóval csak tipp: magukhoz hasonló személyiségű srácot keresnek
2023. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Justinianus ***** válasza:
7%
Vagyis mentally retarded.
2023. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez annyira hülyeség. Nálam a friendzone akkor van, ha egy férfi kedves, aranyos, de nincs meg benne az a férfiasság aminek ott kell lenni. Lehet valaki kedves és aranyos, de emelett feltüzelő. Egy cuki visszafogott srác is fellobbanthatja a tüzet jókor jó helyen ügyesen. Szerintem aki friendzoneba kerül annál ez hiányzik. Személyiségileg nincs vele gond, de nincsenek meg ezek a férfi energiák vagy nem is tudom mik ezek. Nem tudja fellobbantani a kémiát.
2023. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Férfi vagyok.

Én taszítónak tartom ha egy férfi vagy fiú cuki, sőt, szánalmas.

Nem kell menő csávónak, gyúrósnak vagy parasztnak lenni. De egy bizonyos megjelenése, kiállása legyen már.

Egy férfi vagy srác lehet udvarias, kedves de ezt nem szabad összekeverni a cukisággal. Ezt a kifejezést többnyire olyan emberek használják akik nem tudnak különbséget tenni egy állat és egy ember között amikor a cuki jelzőt használják rájuk.

2023. okt. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

#6 most a régi magyar tanáromat jutattad eszembe aki ugyanezzel a bullshit-el jött. Egy férfi lehet cuki. És valakinek ez jön be. Ha valaki udvarias, kedves, figyelmes azt miért ne lehetne úgy hívni? Lehet régen nem így volt, de nem mondhatod hogy az általad választott időpontba (mikor felnőtt leszel) megáll az élet körülötted. De tisztelet, hogy nem incel kúltúrát erősíted.



Kérdező, teljesen normális mindkettő.

2023. okt. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden lány egyforma, de így van ez jól. Azért, mert másnak nem a cuki srácok jönnek be, attól neked tetszhetnek ők.
2023. okt. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nekem akkor cuki egy fiú, ha arcra is tetszik, de a viselkedése normális és valamilyen szempontból olyan hobbija van, ami nekem megnyeri a tetszésem. Azok a srácok, akik tetszenek pl mind komolyabbak (ezt főleg gondolkodásra kell érteni), okosak és van olyan tulajdonságuk, amik miatt cukik (pl. az egyik a kutyákat szereti és nagyon jól megvan a sajátjával, a másiknak pl. a kishuga a mindene, ők is nagyon aranyosaqk együtt.) Szóval az ilyen normálisabb, érzelmesebb srácok nekem a cukik, akik külsőre is tetszenek.

Persze, szerintem sincs ezzel baj, csak mindenkitől azt hallom, hogy az aranyos srácok = friendzone.

2023. okt. 15. 08:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 "Persze, szerintem sincs ezzel baj, csak mindenkitől azt hallom, hogy az aranyos srácok = friendzone." - Az a baj ezzel az állítással, hogy sokan félreértik. Ez az állítás nem azt mondja ki, hogy a csajokkal bunkónak kell lenni. Az "aranyos" jelzőt itt inkább a papucs szinonímájaként lehet felfogni, hiszen nyílván nem vonzó az a srác, aki egyfolytába alá rendeli magát, kutyaként bólogat mindenre, amit a lány mond. Például én is egy normális, kedves személyiség vagyok, de sosem volt gondom a csajozással, sosem friendzoneoltak emiatt.
2023. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!